Kayseri Havalimanında Arkadaşının Vurduğu Polis Hayatını Kaybetti

Kayseri Havalimanında Arkadaşının Vurduğu Polis Hayatını Kaybetti

Kayseri Havaalanı iç hatlar terminalinde görevli polisler E.B. ile A.A. arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından E.A. tabanca ile meslektaşı A.A.'yı yaraladıktan sonra kendisini vurdu.

A+A-

Kayseri Havaalanı'nda görevli polis memuru, tartıştığı arkadaşını tabanca ile yaraladıktan sonra kendini vurdu.

Edinilen bilgiye göre Kayseri Havaalanı iç hatlar terminalinde görevli polisler E.B. ile A.A. arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından E.A. tabanca ile meslektaşı A.A.'yı yaraladı. E.A. aynı silahla daha sonra kendini vurdu. Yapılan ihbar sonrasında olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı polisleri ambulansla Kayseri Şehir Hastanesi ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırdı.

VURULAN POLİS HAYATINI KAYBETTİ

Edinilen bilgiye göre, Kayseri Havaalanı İç Hatlar Terminalinde görevli polisler E.B. ile A.A. arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından E.A. tabanca ile meslektaşı A.A.'yı yaraladı. E.A. aynı silahla daha sonra kendini vurdu. Yapılan ihbar sonrasında olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisine kaldırılan polis memuru A.A., burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ayrıca, meslektaşını vurduktan sonra kendini vuran polis memuru E.A.'nın da tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

(Turan Bulut - Ali Göç - Alparslan Ötüken /İHA)

DEV ANKET ; KAYSERİ'YE HANGİSİ  BAŞKAN OLACAK

Anket

DEV ANKET ; KAYSERİ'YE HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

DEV ANKET ;İZMİR'E HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

Anket

DEV ANKET ;İZMİR'E HANGİSİ BAŞKAN OLACAK

İlgili Haberler