Kastamonu’da Balıkçı Teknesi Battı: 1 Ölü, 1 Kayıp

Kastamonu’da Balıkçı Teknesi Battı: 1 Ölü, 1 Kayıp

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde balıkçı teknesi battı. Teknedeki 3 kişiden Şeref Kara kurtulurken Murat Azaklıoğlu'nun cesedine ulaşıldı. Hayati Kara'yı ise arama çalışmaları devam ediyor

A+A-

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde balıkçı teknesi battı. Teknede bulunanlardan 1 kişinin cansız bedenine ulaşılırken, 1 kişi kurtarıldı, 1 kişi ise kayıp oldu.

İnebolu ilçesine bağlı Taşburun köyü açıklarında tekne battı. Teknedeki 3 kişiden Şeref Kara kurtulurken Murat Azaklıoğlu'nun cesedine ulaşıldı. Hayati Kara'yı ise arama çalışmaları devam ediyor. Şeref Kara İnebolu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak ilk müdahale yapıldı.

Özlüce Balıkçı Barınağı'nda sabah saatlerinde balık avlamak için ayrılan balıkçı teknesi Taşburun köyü açıklarında henüz belirlenemeyen bir nedenle battı. Teknede bulunan 3 kişiden Şeref Kara kurtulurken Murat Azaklıoğlu'nun cesedine ulaşıldı. Hayati Kara'yı ise arama çalışmaları devam ediyor. Şeref Kara için İnebolu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak ilk müdahale yapıldı.

Bölgede, Sahil Güvenlik ekiplerinin yürüttüğü arama kurtarma çalışmalarına AFAD, UMKE ve Jandarma ekiplerinin yanı sıra balıkçılar da destek verdi. Kayıp olan Hayati Kara'yı bulmak için Sinop'tan dalgıçlar gelecek.

(Cemal İlyasoğlu/İHA)

Bu balığın Kilosu 1 TL ama ihraç ediliyor

Bu balığın Kilosu 1 TL ama ihraç ediliyor

Konya'nın Beyşehir Gölünde avlanan ve adına halka arasında Çin sazanı denilen balığın 1 TL'ye Suriye''ye satılıyor

Bursa'da kıyıdan olta ile 90 santimlik levrek yakaladı

Bursa'da kıyıdan olta ile 90 santimlik levrek yakaladı

Bursa Gemlik'te bir amatör balıkçı, oltayla kıyıdan 90 CM boyunda ve 9 kilo ağırlığında levrek yakaladı.

Bodrum'da sel sonrası acı tablo

Bodrum'da sel sonrası acı tablo

Bodrum'da yaşanan aralıklı sağanak yağış sonrası yükseklerden kıyı kesimlere inen sel suları büyük zarara neden olurken yaşanan felaketin büyüklüğü sonrası ortaya çıkan dehşet görüntülerinden daha net anlaşıldı

İlgili Haberler