Kadıköy'de 6 Katlı Bina Boşaltıldı

Kadıköy'de 6 Katlı Bina Boşaltıldı

Kadıköy'de bir inşaat alanının yanında bulunan 6 katlı binanın bahçe zemini ve otoparkında çatlaklar meydana geldi.

A+A-

Kadıköy'de bir inşaat alanının yanında bulunan 6 katlı binanın bahçe zemini ve otoparkında çatlaklar meydana geldi. Bina güvenlik amacıyla boşaltılırken, inşaat alanındaki temel çalışmaları durduruldu.

BİNA GÜVENLİ OLMAYINCA BOŞALTILDI

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi Bağdat Caddesi üzerindeki, yapımına 3 ay önce başlanan inşaatın temelinde sabah saatlerinde kazık çakma çalışmaları yapıldı. Çalışma sırasında yan tarafta bulunan 6 katlı bir binanın bahçe zemini ve otoparkında çatlaklar meydana geldi. Çatlakları fark eden bina sakinleri durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ve zabıta ekipleri binada ve inşaat alanında incelemeler yürüttü. Binanın güvenli olmadığını tespit eden yetkililer, binanın tahliyesine karar verdi. Güvenlik şeridiyle çekilerek kapatılan bina tahliye edilirken, inşaatta da çalışmalar durduruldu.

KORKUTAN GÖRÜNTÜLER

(Metin Başar - Caner Evyapan/İHA)

 

Sütlüce'de yıkılan bina ile ile ilgili flaş açıklama

Sütlüce'de yıkılan bina ile ile ilgili flaş açıklama

Sütlüce'de Arda Turan'a ait olduğu söylenen arsada temel çalışması yapılırken yıkılan bina ile ilgili İnşaat Mühendisleri Odasından zehir zemberek bir açıklama yapıldı

İnternet'ten Tanıştığı Genci Evine Çağırdı Sonrası Korkunç

İnternet'ten Tanıştığı Genci Evine Çağırdı Sonrası Korkunç

internetten tanıştığı 27 yaşındaki adamı bir süre sohbet ettikten sonra evine çağıran 57 yaşındaki kadının günün sonunda vucuduna 40 dan fazla dikiş atıldı sayısız kırıkla hastaneye kaldırıldı.