İzmir'de kadın ve çocuk tacizine gözaltı

İzmir'in Güzelyalı semtinde polise gelen şikayetler sonrası 1 çocuk 2 kadını apartman girişinde taciz ettiği güvenlik kamerası kayıtlarından tespit edilen A.Ö adlı kişi gözaltına alındı.

İzmir'in Konak ilçesi Güzelyalı semtinde akşam saatlerinde kadın ve çocukları takip ederek apartman girişinde taciz eden bir kişi güvenlik kamerası kayıtlarına yakalanınca yakayı ele verdi.

Görüntüler ve şikayetlerden 1 çocuk ve 2 kadını taciz ettiği iddia edilen A.Ö. (21), gözaltına alındı. Olaylardan biri, apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı.

GÜZELYALI SEMTİNDE

A.Ö., 19 yaşındaki kadını apartmanının girişine kadar takip etti. Bu sırada kadın, A.Ö.'yü gördü. Kadının kendisini fark ettiğini anlayan ve apartmandaki güvenlik kamerasını gören A.Ö., hızla uzaklaştı.

ÇOCUKLARA DA TACİZDE BULUNMUŞ

Aynı gece A.Ö., 14 yaşındaki bir kız çocuğunu ve 20 yaşındaki kadını takip edip tacizde bulundu. Şikayet üzerine polis çalışma başlattı. Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün yaptığı çalışma sonrasında yakalanıp gözaltına alınan A.Ö., Bozyaka'daki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIYINCA 

Öte yandan, taciz olaylarından ilki, apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, kendisini takip eden kişiyi fark eden genç kadının hızlıca apartmandan içeri girdiği, bunun üzerine koşarak ona yetişmeye çalışan A.Ö.'nün güvenlik kamerasını görünce kapüşonuyla yüzünü kapatmaya çalıştığı, zile basıp kadına ulaşmaya çalıştıktan sonra da uzaklaştığı görülüyor.

TUTUKLANACAK MI ?

Şüphelinin, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği kaydedildi.

İzlenme: 1807
Benzer Videolar