İşte o olayın görüntüleri

Bir sokakta görev yapan polisle tartışan ünlü gazeteci Fatih Altay'nın o tartışma sırasında görevli polise ve amirlerine gıyaplarında küfür etme görüntüleri ortaya çıkınca hakkında soruşturma başlatıldığı ve karakolda ifadesinin alındığı belirtildi.

Fatih Altaylı hakkında, kamu görevlisine görevi nedeniyle birden fazla kez hakaret ve kamu görevlisini tehdit etme suçlarını işlediği gerekçesiyle soruşturma başlatıldı. Soruşturma Altaylı'nın polisle tartışma sırasında ettiği küfür ve hakaretlerin bir vatandaş tarafından kayıt edilmesi ve sosyal medyaya düşmesi sonucu başlatıldı.

GÖREVLİ POLİS HAKARET

Sabah Gazetesinin haberine göre, Habertürk yazarı gazeteci Fatih Altaylı, sokak ortasında tartışmaya girdiği polise küfür etmiş, olay yerinden ayrılırken bu anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansımıştı.

İddiaya göre, park etmenin yasak olduğu alana aracını çektirmek isteyen Fatih Altaylı'ya trafik polisi izin vermedi. Altaylı, polise "Haysiyetsiz adamlar sizi, onların şefini de hepsini de..." sözleriyle yanıt verdi.

İzlenme: 1739
Benzer Videolar