İstanbul'da Bir Sitenin Daha İstinat Duvarı Çöktü

İstanbul'da Bir Sitenin Daha İstinat Duvarı Çöktü

Başakşehir'de bir sitenin istinat duvarı çöktü. Göçük altında kalan 1 kişi yaralı olarak kurtarılırken ekiplerin olay yerindeki çalışmaları devam...

A+A-

Başakşehir'de bir sitenin istinat duvarı çöktü. Göçük altında kalan 1 kişi yaralı olarak kurtarılırken ekiplerin olay yerindeki çalışmaları devam ediyor.

1 YARALI VAR BAŞKA OLUP OLMADIĞI BİLİNEMİYOR

Edinilen bilgiye göre, Başakşehir Kayabaşı Mahallesi'ndeki Bahçeşehir Sitesi'nin istinat duvarı saat 17.45 sıralarında çöktü. Çökmenin ardından vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri çöken duvarın çevresine şerit çekerek güvenlik önlemi aldı. İtfaiye ekipleri ise yaptıkları arama kurtarma çalışmaları ile göçük altında kalan bir vatandaşı yaralı olarak kurtardı. Göçük altından çıkarılan vatandaş sağlık ekiplerince çevrede bulunan hastaneye kaldırıldı.

GÖÇÜĞÜN ALTINDA İNSANLAR VAR MI?

Öte yandan, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Başakşehir ilçemiz Kayabaşı Mahallesi'nde meydana gelen istinat duvarındaki göçük altındaki 1 vatandaşımız yaralı olarak kurtarılmıştır. Ekiplerimizin arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir" dedi.

Yedikule de bina çöktü yaralılar ve vefat edenler var

Yedikule de bina çöktü yaralılar ve vefat edenler var

İstanbul Yedikule de bina çöktü 2 yaralı kurtarıldı

Sütlüce'de yıkılan bina ile ile ilgili flaş açıklama

Sütlüce'de yıkılan bina ile ile ilgili flaş açıklama

Sütlüce'de Arda Turan'a ait olduğu söylenen arsada temel çalışması yapılırken yıkılan bina ile ilgili İnşaat Mühendisleri Odasından zehir zemberek bir açıklama yapıldı

İlgili Haberler