İplik Yüklü Tır Cayır Cayır Yandı: 1 Ölü

İplik Yüklü Tır Cayır Cayır Yandı: 1 Ölü

Osmaniye'de Gaziantep istikametinden Adana istikametine seyir halinde olan iplik yüklü TIR sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek kontrolden çıktı. Kontrolden çıkan TIR bariyerlere çarparak viyadükten aşağıya düştü.

A+A-

Osmaniye'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkan iplik yüklü tır cayır cayır yandı. Kazada araç sürücüsü ise yanarak hayatını kaybetti.

CAYIR CAYIR YANDI

Edinilen bilgiye göre kaza, Osmaniye Gaziantep E 90 otoyolunun 5'inci kilometresinde meydana geldi. Gaziantep istikametinden Adana istikametine seyir halinde olan iplik yüklü tır sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek kontrolden çıktı.

TIR SÜRÜCÜSÜ YANDI

Kontrolden çıkan tır bariyerlere çarparak viyadükten aşağıya düştü. Düşmenin etkisiyle alev topuna dönen tır, cayır cayır yandı. Çevredeki vatandaşlar kazayı sağlık, itfaiye ve jandarma ekiplerine bildirdi. Ekiplerin yaptığı çalışma neticesinde ismi öğrenilemeyen tır sürücüsü olay yerinde yanarak feci şekilde can verdi.

Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Öte yandan, bu kaza aynı otoyolda gün içinde yaşanan ikinci kaza oldu.

(İbrahim İmat - Selçuk Şavran/İHA)

İzmir'de kediden bulaşan parazit iki kadını kör etti.

İzmir'de kediden bulaşan parazit iki kadını kör etti.

İzmir'de kediden bulaşan parazit iki kadını kör etti iddiası ortalığı karıştırdı 2 ayrı genç kadının başına gelenler ve uzman açıklaması hayvan severler arasında tartışılıyor

Kimberley Garner nefes kesti

Kimberley Garner nefes kesti

Muhteşem fiziği ile bir yandan modellik yaparken diğer yeteneği olan tasarımcılığı ile dikkat çeken Kimberley Garner kendi tasarımı bikinisi ile verdiği gece pozları nefes kesti

İlgili Haberler