HOLLANDA KONSOLOSLUĞUNA TÜRK BAYRAĞI VE TEKBİR GÖRÜNTÜLERİ

Bayrağı çeken kişi çatıda kameralara dönüp ellerini kaldırdı, bir kaç saniye sonra da gözden kayboldu.

 

 

KİMLİĞİ BİLİNEMİYOR

Gönderdeki Hollanda bayrağını indirip yerine Türk bayrağını çeken kişinin kimliği ve akibetiyle ilgili açıklama yapılmadı. Dha'nın haberinin ayrıntıları şöyle.

KONSOLOSLUK ARAZİSİ HOLLANDA TOPRAĞI SAYILIYOR

Beyoğlu'ndaki Hollanda Başkonsolosluğu'nda hareketli anlar yaşandı. Konsolosluğun çatısındaki gönderde asılı bulunan Hollanda bayrağını indiren bir kişi yerine Türk bayrağını çekti. Bayrağı çaken kişi çatıda kameralara dönüp ellerini kaldırdı, bir kaç saniye sonra da gözden kayboldu. Kimliği açıklanmayan kişinin konsolosluğa nasıl girdiği, çatıya nasıl çıktığı ve akibetiyle ilgili bir açıklama yapılmadı.

NASIL GİRDİ

Hollanda konsoloğluğu çatısındaki göndere, kimliği açıklanmayan biri kişi tarafından, Hollanda bayrağı indirildikten sonra çekilen Türk bayrağı indirildi yerine yeniden Hollanda bayrağı çekildi. Gönderdeki Hollanda bayrağı çatıya nasıl çıktığı anlaşılamayan bir kişi tarafından yaklaşık yarım saat önce indirilmiş yerine Türk Bayrağı çekilmişti. 

TEKBİR İDDİASI

Kimliği açıklanmayan kişi bayrağı açtıktan sonra konsolosluk önündeki kameralara dönüp ellerini kaldırarak tekbir getirmiş sonra da gözden kaybolmuştu.

İzlenme: 1447
Benzer Videolar