Günün haber özetleri

Günün haber özetleri

Burun ameliyatı sonu olduAdana - Adana'da özel bir hastanede burnundaki eti aldırmak için ameliyat olan üniversite öğrencisi, komadan çıkamayarak hayatını kaybetti.

A+A-

Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.

Ocak ayında 50 terörist etkisiz hale getirildi

Ankara - Güvenlik güçleri 2019 yılının Ocak ayında 9 bin 463 operasyon yaptı. Bu operasyonlarda, aralarında arananlar listesinde yer alan teröristlerin de bulunduğu toplam 50 terörist etkisiz hale getirildi. Terör örgütleriyle irtibatlı oldukları gerekçesiyle de 4158 kişi gözaltına alındı.

Enflasyon rakamları açıklandı

İstanbul - Enflasyon rakamları açıklandı. Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, Ocak ayında tüketici fiyat endeksi aylık yüzde 1,06 arttı. Yıllık enflasyon da 20.35 oldu.

Ders zili yeniden çaldı

İstanbul - Yarı yıl tatili tamamlandı, ders zili yeniden çaldı.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığında FETÖ operasyonu

Ankara - FETÖ terör örgütü ile irtibatları tespit edilen 1 binbaşı ve 35 astsubay olmak üzere toplam 36 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi

Önce yayaya ardından araçlara çarptı: 2 ölü, 3 yaralı

Adana - Adana'da bir araç önce yayaya, ardından da 2 otomobile çarptı. Olayda 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

GÖRÜNTÜLÜ HABER ÖZETLERİ

...

Patlayan trafodan düşen kıvılcım araçları tutuşturdu

Şanlıurfa - Şanlıurfa'da patlayan elektrik trafosundan düşen kıvılcımlar araçların yanmasına neden oldu.

...

Burun ameliyatı sonu oldu

Adana - Adana'da özel bir hastanede burnundaki eti aldırmak için ameliyat olan üniversite öğrencisi, komadan çıkamayarak hayatını kaybetti.

 

Ünlü modelin bu pozlarını 11 milyon kişi takip ediyor

Ünlü modelin bu pozlarını 11 milyon kişi takip ediyor

Özel pilates hocası ve muhteşem fiziği ile İnstagram'da 11 milyon takipçisi ve milyon dolarlık banka hesabı olan Amanda Lee'nin her pozuna en az 600 bin kişi beğeni yapıyor.

Hosteslerin uçakta çekilmiş en çılgın fotoğrafları

Hosteslerin uçakta çekilmiş en çılgın fotoğrafları

Hosteslerin uçaklardan paylaştıkları fotoğrafları anıları medyada en çok ilgi gören fotoğraflar arsında, işte çılgın hostes fotoğraflarından bir kaçı

İlgili Haberler