Fatih Altaylı'dan zehir zemberek 'Zina ' videosu

Son bir kaç gündür gündemden düşmek bilmeyen tarikat lideri Nurettin Yıldız'ın skandal fetvası üzerine Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan zehir zemberek bir video geldi.

Habertürk'ün ünlü yazarı Fatih Altaylı son 2 gündür kamuoyunda büyük nefret uyandıran bir tarikat mensubunun yayınladığı Asansörde Halvet fetvasına ilişkin çok ses getirecek bir video yayınladı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız, ‘6 yaşında çocukla evlenilebilir’ ve ‘Asansörde halvet olabilir’ açıklamalarıyla tüm Türkiye'nin tepkisini çekmişti.  Nurettin Yıldız, bu sefer de yorgan ve battaniyelerin şekliyle ilgili yine skandal sözler sarf etti.

"YORGAN VE BATTANİYE CİNSEL DÜRTÜLERİ RAHATSIZ ETMEMELİ"

Nurettin Yıldız, yayınladığı yeni videosunda “Uyku çok önemli. Yatağa, yatar yatmaz gözünü kapatıp uyuyacak yorgunlukla ve vaktinde girmek gerekir. Yatakta geçirilen her boş dakika, şehvete doğru kaymış bir dakikadır ve yatağın şekli, yorgandan battaniyeye varıncaya kadar insanı, bilhassa erkeği gıdıklayan cinsel dürtüleri rahatsız eden bir yapıda olmamalıdır” ifadelerini kullandı.

İzlenme: 3052
Benzer Videolar