Erdoğan'ın Sır Hastane Ziyareti Endişe yarattı

Erdoğan'ın Sır Hastane Ziyareti Endişe yarattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu gün gerçekleştirdiği 2 hastane ziyaretine medyanın ilgisi yine büyüktü ancak Erdoğan'ın Medipol Hastanesinde 1.5 saat kalması kafalarda " hasta mı?" soruları uyandırdı

A+A-

Yerel seçim döneminde tek başına çok sayıda miting gerçekleştiren gerçekleştirdığı yoğun programların ardından verdiği yorgun görüntüler dikkat çeken Erdoğan'ın bu gün 2 hastane ziyareti yapması akıllarda soru işaretlerine neden oldu. 

SAĞLIK KONTROLÜ MÜ?

Hastane ziyaretlerinin birinde Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ı ziyaret ettiği açıklandı. Ancak 1.5 saat gibi uzun bir süre kaldığı diğer hastanede ne yaptığı konusunda bir açıklama yapılmadı. Erdoğan'ın bu sır hastane ziyaretinden gazeteciler ve siyasi kulisler hemen "sağlık sorunu mu var" soruları sormaya başladı. 

TÜRKİYE'DE SAĞLIĞI EN ÇOK MERAK EDİLEN KİŞİ

Sosyal medyayada yansıyan bu söylentinin nedenlerinden birininde Erdoğan'ın 2 gün önce meclis gurubunda yaptığı konuşmasından yansıyan yorgunluk emareleriydi. Herzamanki coşkulu hitabı yerine nefesinin peşinden yetişemediği konuşma sırasında kürsüden destek alması da dikkatlerden kaçmadı. Konuya ilişkin Cumhuriyet'te yer alan  ziyaret haberini ve gurup toplantısı sırasında yaptığı konuşmayı yayaınlıyoruz.

HASTANE ZİYARETİ

GURUP TOPLANTISINDA YORGUN GÖRÜNTÜLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir hastanede tedavi gören İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ı ve Bağcılar Medipol Hastanesinde bir hastayı ziyaret etti. Cumhuriyet'in haberine göre ayrıntılar şöyle..

MUSTAFA ÇALIŞKAN'A GEÇMİŞ OLSUN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı’daki Cumhurbaşkanlığı konutundan saat 15.40 sıralarında çıkarak önce Şişli’deki özle bir hastaneye geldi. Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak burada tedavi gören İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ı ziyaret eden Erdoğan, ardından Bağcılar'daki Medipol Hastanesi'ne geçti. 

MEDİPOL'DE 1,5 SAAT SIR ZİYARET AÇIKLANMADI

Burada yaklaşık 1 buçuk saat hasta ziyaretinde bulunan Erdoğan, hastane çıkışını vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Aracını durdurarak hastane önünde kendisini bekleyen vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan'a vatandaşlar, "Yanınızdayız. Mücadeleyi bırakmayın" dedi.
 

İlgili Haberler