Dünya'nın yuhaladığı anne

Böyle şey görülmedi yağmur altında bakın kızını ne olarak kullandı

ABD'nin Louisiana kentinde kaydedilen görüntüler sosyal medyayı salladı. Baton Rouge'da çekilen görüntülerde, bir anne kendi çocuğunu şemsiye olarak kullandı.

ŞEMSİYESİZ KALDI 

ABD’nin Louisiana eyaletindeki Baton Rouge’da çekilen görüntüler sosyal medyada tartışma yarattı. Ansızın yağan yağmurda şemsiyesiz kalan bir kadın ve çocuğunun yer aldığı görüntülerde, sorumsuz kadın yanındaki bebeği havaya kaldırarak adeta bir şemsiye gibi kullandı.

Şort ve tişörtle yağmur altında ıslanmak istemeyen kadının yağmurdan korunmak için bebeğini havaya kaldırdığı görüntüler Twitter’da büyük tepki çekti.

ÇEŞİTLİ TEPKİLER ALDI

Kadının saçı ve makyajının akmaması için çocuğu kaldırmasına bazı kullanıcılar, “Hayal mi görüyorum yoksa kadın çocuğunu bir şemsiye gibi mi kullanıyor? Delireceğim” derken, bir Twitter takipçisi, “Saçımın bakımını çocuğumdan çok düşündüğümde ben” yorumunu yaptı. Bir başka Twitter kullanıcısı ise, “Çocuğun babası sadece bu videoyu gösterse çocuğun velayetini ve çocuk için nafaka alabilir” ifadesini kullanarak tepki gösterdi.

İzlenme: 2656
Benzer Videolar