Dünya Liderlerinin Danslarını konuşuyor

Dünya Liderlerinin Danslarını konuşuyor

Uluslararası Dans Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken dünya liderlerinin dansları objektiflere böyle yansıdı.

A+A-

Uluslararası Dans Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken dünya liderlerinin dansları objektiflere böyle yansıdı. Politikacıların yoğun siyasi gündemleri arasında hatırlanan dansları dikkat çekti.

29 Nisan Uluslararası Dans Günü, dünyanın çeşitli yerlerinde farklı etkinliklerle kutlanırken siyaset dünyasının ünlü simalarının dans ettiği anlar hatırlandı. Dünden bugüne, çok farklı yerlerde dans ederken fotoğraflanan siyasiler arasında ise ABD Başkanı Donald Trump'tan İngiliz Prensi Charles'e kadar bir çok ismin olduğu görüldü. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in gençlik yıllarına ait bir dans fotoğrafı ise ayrıca dikkat çekti.

 

Dünya Liderlerinin Dansları Objektiflere Böyle Yansıdı

İnternet'ten Tanıştığı Genci Evine Çağırdı Sonrası Korkunç

İnternet'ten Tanıştığı Genci Evine Çağırdı Sonrası Korkunç

internetten tanıştığı 27 yaşındaki adamı bir süre sohbet ettikten sonra evine çağıran 57 yaşındaki kadının günün sonunda vucuduna 40 dan fazla dikiş atıldı sayısız kırıkla hastaneye kaldırıldı.

Aleyna Tilki Erzurum konserinde böyle coşturdu

Aleyna Tilki Erzurum konserinde böyle coşturdu

Son dakika haberine göre, Son günlerin en çok konuşulan ünlüsü Aleyna Tilki ilk kez konser verdiği Erzurum'a izleyenleri büyük coşku yaşatırken, sahne kurulan AVM'de büyük izdiham yaşandı.