Dövülüp taksiden atılan kadın olayında gelişme

Ümraniye'de Dış ticaret uzmanı Canan Ay'ı aralarında çıkan tartışma sonrası darp ettikten sonra bacaklarından tutarak taksiden atıp kaçan Ş.G yakalandı.

Son dakika haberine göre, İstanbul Ümraniye'de dün bir kadını yolun ortasında aracını durdurarak bacaklarından çekip yola atıp ardından darp eden taksi şoförü yakalandı.

ÇOK SAYIDA SUÇ KAYDI VAR

Ümraniye’de kardeşi ile ekmek almak için evden çıkan dış ticaret uzmanı Canan Ay’ı, aralarında çıkan tartışma sırasında önce kafa atıp darp eden, ardından da genç kadın polis çağırıp, kaçmasın diye mücadele ederken bacaklarından tutarak araçtan yola fırlatan taksici yakalandı.
 Habertürk'ten Müslim Sarıyar'ın haberine göre gözaltına alınan taksici Ş.G.'nin, uyuşturucu bulundurma ve kullanmak suçundan 4, ayrıca mala zarar verme ve mühür kırma suçundan da kaydının bulunduğu öğrenildi.

KAFA ATIP DARP ETTİ

Genç kadının "Kafa atıp darp etti. Kaçmasın diye aracın arka koltuğuna oturdum. Hareket etti, beni içeri aldı. Bacaklarımdan tutup dışarı attı" dediği taksici, Anadolu Adliyesi'nde hakim karşısına çıkartılacak.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Ümraniye İstiklal Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerinde kadın yolcuyla beraber seyir halinde olan taksi şoförüyle aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Bunun üzerine şoför aracını durdurarak kadınla tartışmaya başladı.

 

Tartışmanın büyümesi üzerine sinirlen taksi şoförü, arka koltukta oturan kadını bacağından tutarak dışarıya attı. Neye uğradığını şaşıran kadın yere düşüp vücudunu çarptıktan sonra ayağa kalktı. O esnada şoför ise aracına binerek kaçmaya çalıştı. Yerden kalkan kadınla birlikte çevredeki bir vatandaş kaçan şoförün aracına yumruk ve tekme attı. O dehşet anları ise cep telefonu kamerasına saniye saniye saniye saniye yansıdı.

BULUN BU BU TAKSİCİYİ

Trafikte dehşet saçan taksi şoförünün kaydının silinmesi için meslek odalarını bir an önce harekete geçmeye davet ediyoruz.

İzlenme: 1909
Benzer Videolar