Diyarbakır'da Korkunç Kaza

Diyarbakır'da Korkunç Kaza

Diyarbakır'da bir aracın arkadan çarpması sonucu üst geçitten aşağıda bulunan insanların üzerine düşen aracın görüntüleri ortaya çıktı.

A+A-

Diyarbakır'da bir aracın arkadan çarpması sonucu üst geçitten düşen aracın görüntüleri ortaya çıktı. Kazada, üstte ve alt geçitte bulunan 6 kişinin ölümden saliselerle kurtulduğu görüldü.

ARKASINDAN ARAÇ ÇARPMIŞ

Önceki gün yaşanan olayda, Bağlar ilçesinde bulunan cezaevi semtinde dönmek isteyen bir araç, başka bir aracın arkadan çarpması sonucu kontrolden çıkarak Parkorman alt geçidine uçmuş, olayda 5 kişi yaralanmıştı. Alt geçide uçan aracın görüntüleri şehir polis kameralarına yansıdı. Görüntülerde olay anında yolun karşısına geçmeye çalışan 3 genç ile alt yoldaki bebek arabasıyla yürüyen 2 kadının ölümden saliselerle kurtulduğu görülüyor.

AZRAİLİN ISKA GEÇTİĞİ ANLAR

(Muhsin Taş - Rıdvan Kılıç/İHA)

TIR HAFİF TİCARİ ARCI BİÇTİ 2 YARALI

TIR HAFİF TİCARİ ARCI BİÇTİ 2 YARALI

Kahramanmaraş'ta 2 kişinin yaralandığı trafik kazasında kırmızı ışıkta geçen tır'ın hafif ticari araca çarpması ve sonrası MOBESE'ye yansıdı

Feci kazaların MOBESE kamerası görüntüleri yayınlandı

Feci kazaların MOBESE kamerası görüntüleri yayınlandı

Eskişehir,Batman, Sakarya, Karabük, Bingöl ve Diyarbakır illerinde meydana gelen trafik kazaları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarına yansıdı.

İlgili Haberler