Diyarbakır’da Kanlı Gece: 5 Ölü 8 Yaralı

Diyarbakır’da Kanlı Gece: 5 Ölü 8 Yaralı

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde, aileler arasında geçmişten gelen husumet sonucu çıkan kavgada, 5 kişi hayatını kaybederken, 8 kişi de yaralandı, gerginliğin sürdüğü ilçede geniş güvenlik önlemleri alındı

A+A-

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde, aileler arasında çıkan kavgada, 5 kişi hayatını kaybederken, 8 kişi de yaralandı.

3 AİLE BİRBİRİNE GİRDİ

Diyarbakır'ın Gökçetevek köyünde ikamet eden Enver Tekin, henüz belirlenemeyen nedenle Poyraz ailesine gelin verdiği kızı Gülşen Poyraz'ı evine getirdi. Bunun üzerine Poyraz ailesi bireyleri Gülşen'i geri almak için Enver Tekin'in evine geldi.

ÖLENLERİN KİMLİKLERİ

Olayda, Aziz Narin, Halise Narin, Gökhan Narin ve Edip Oğraş ile henüz ismi öğrenilemeyen bir kişi hayatını kaybetti, Cevat, Felak, Mevlüt, Burak, Münevver ve Cevat Narin ile Teğmen Yapıcı ve Fırat Tekin yaralandı.

OLAĞANÜSTÜ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Büyük bir gerginliğin sürdüğü ilçede yaralılar hastaneye kaldırılırken emniyet güçlerinin olağanüstü önlemler aldıği gelen haberler arasında.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülürken yerel kaynaklar, kavgaya karışan aileler arasında geçmişten gelen husumetin olduğu yönünde yorumlar yapıldığını bildiriyor.

Kaynak TRT

Diyarbakır Belediyesinin Kayyum başkanının odası Dudak Uçuklattı

Diyarbakır Belediyesinin Kayyum başkanının odası Dudak Uçuklattı

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Mızraklı kayyumdan devraldığı makam odasının görüntülerini paylaştı "Halkın parası ile kendilerine saraylar yapmışlar"

Feci kazaların MOBESE kamerası görüntüleri yayınlandı

Feci kazaların MOBESE kamerası görüntüleri yayınlandı

Eskişehir,Batman, Sakarya, Karabük, Bingöl ve Diyarbakır illerinde meydana gelen trafik kazaları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarına yansıdı.

İlgili Haberler