Diyarbakır'da Gerginlik 27 Gözaltı

Diyarbakır'da Gerginlik 27 Gözaltı

Diyarbakır'da izinsiz basın açıklaması yapan ve ikaza rağmen dağılmayan gruba polis müdahale etti, 27 kişi gözaltına alındı.

A+A-

Diyarbakır'da izinsiz basın açıklaması yapıldığı gerekçesi ile  ikaza rağmen dağılmayan gruba polis müdahale etti, 27 kişi gözaltına alındı. Dün de ölüm orucunda olan bir hükümlünün annesi parkta açıklama yapmak isteyince kadın polislerin saldırısına maruz kalmış ve sosyal medyada yoğun tepki almıştı. Diyarbakır'da bu günde benzer gerginlikler devam etti.

KESK ÜYELERİ AÇIKLAMA YAPMAK İSTEDİ

Diyarbakır'da KESK üyelerinin aralarında olduğu bir grubun Yenişehir ilçesi Ofis semtinde izinsiz yapmak istedikleri açıklamaya polis ekipleri tarafından "kanunsuz" olduğu gerekçesiyle izin verilmedi. Polisin ikazına rağmen açıklama yapmak isteyen gruba müdahale edildi. Müdahalede 27 kişi gözaltına alındı. Polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı bölgede, gözaltına alınan şüpheliler emniyete götürüldü.

POLİSLE ARBEDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

(Sedat Irmak/İHA)

 

 

Diyarbakır Belediyesinin Kayyum başkanının odası Dudak Uçuklattı

Diyarbakır Belediyesinin Kayyum başkanının odası Dudak Uçuklattı

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Mızraklı kayyumdan devraldığı makam odasının görüntülerini paylaştı "Halkın parası ile kendilerine saraylar yapmışlar"

Milli Piyangonun 10 Numara Çekilinde İnanılmaz Tesadüf

Milli Piyangonun 10 Numara Çekilinde İnanılmaz Tesadüf

Milli Piyangonun yılbaşında ortaya atılan ve büyük tepki çeken skandal hile iddialarından sonra bu gün yine çok ilginç bir tesadüf sonucu Bursa'da şaibeli 10 Numara Çekilişi iddiaları ortaya atıldı

İlgili Haberler