Devlet Bahçeli'nin ekibi Meral Akşener'in evini bastı

Bu gün İYİ Parti Lideri açık bir şekilde tehdit eden Devlet Bahçeli'nin destekçileri toplanarak Meral Akşener'i önünde toplanarak slogan attılar.

MHP Lideri Devlet Bahçeli kendisine " Saray Paspası" diye gönderme yapan İYİ Parti  Lideri Meral Akşener'i Twitter hesabından açıkça tehdit etmişti. Tehdidin arkasından Akşener'in evinin önüne gelen bir grup slogan attı. 

KENDİN GEL

Akşam saatlerinde sert sözler ile yanıt veren Akşener, gruba sert tepki verirken MHP lideri Bahçeli'yi etiketleyip o anların videosunu sosyal medyadan paylaştı. Akşener ile Bahçeli gün içerisinde birbirlerine yönelik sert açıklamalarda bulunmuşlardı.

BAHÇELİ TEHDİT ETTİKTEN SONRA

MHP lideri Devlet Bahçeli gün içerisinde sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunmuş ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştirmişti. Bahçeli’nin “Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme” sözlerine Akşener de kısa sürede cevap vermiş mesajına da adresini yazmıştı.

AKŞENER BUNU PAYLAŞTI

Akşener’in yaptığı bu açıklamadan sonra bir grup Akşener’in evinin önüne giderek slogan atmaya başladı. Akşener de gruba sert tepki gösterdi. Yaşanan o anlar kameralar tarafından da kaydedildi. Akşener daha sonra bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

"YÜREĞİN YETİYORSA KENDİN GEL"

Akşener mesaja Bahçeli’yi de etiketleyerek, “Başka anaların çocukları üzerinden yiğitlik olmaz.
Yüreğin yetiyorsa kendin gel, bekleriz” ifadelerini kullandı.

İzlenme: 1498
Benzer Videolar