Dev et üretim fabrikasında skandal

ABD'nin büyük bir et üretim tesisinde çalışan personelin üretim bandı etlerin üzerine işemesi kameralara yansıdı.

İnsanların giderek daha çok endüstriyel yönetemler ile dev tesislerde hazırlanmış gıdaları tüketmeye başlaması sağlık açısından giderek daha büyük tehlikeye neden oluyor. Üretim tesisleri ile tüketim bölgeleri arasında büyük uzaklıklar olması, gıda ürünlerine bozulmayı önleyici çok sayıda zararlı katkılar eklenmesine neden olurken, üretim aşamasında ise başına neler geldiğinin bilinmemesi büyük bir risk faktörü haline geldi. Görüntülerde dev et üretim tesisinde yaşanan görüntüler olayın ciddiyetinin önemli bir göstergesi

ETLERE İŞERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

ABD'nin Virginia eyaletinde, ülkenin en büyük et üretim tesislerinden birinde çekilen görüntüler, kamuoyunda büyük tepkilere neden oldu. Tesisteki bir çalışanın, üretim bandındaki etlere idrarını yaptığı anlar kameraya yansıdı.

BU ORTAYA ÇIKAN YA ÇIKMAYANLAR

ABD'de bir et üretim tesisinde kaydedilen görüntüler kamuoyunda büyük tepkiye neden oldu. Görüntülerde fabrika çalışanının etleri üretim bandına yerleştirdiği sırada, idrarını yapıp hiç bir şey olmamış gibi çalışmaya devam ettiği görülüyor.

İŞTEN ATILMASI NEYİ DEĞİŞTİRİR

Ülkenin en büyük domuz eti tesisi olan fabrikanın yönetimi, olayın ardından çalışanın işine son verildiği ve çalışanın idrarının bulaştığını tespit ettikleri tüm ürünleri imha ettiklerini söyledi. Olayın kamuoyuna yansımasının ardından, müfettiş görevlendirilerek soruşturma başlatıldı.

İzlenme: 1583
Benzer Videolar