Denizli'de Yarım Saatte 120 Kilo Dondurma Yediler

Denizli'de Yarım Saatte 120 Kilo Dondurma Yediler

Denizli'de dondurma dükkanının açılışını yapan bir esnaf, açılış gününde 120 kilogramlık dondurmayı vinç yardımıyla havaya kaldırıp bıçak...

A+A-

Denizli'de dondurma dükkanının açılışını yapan bir esnaf, açılış gününde 120 kilogramlık dondurmayı vinç yardımıyla havaya kaldırıp bıçak ve satırlarla keserek vatandaşlara ikram etti. Yarım saat içerisinde tükenen dondurmanın kesim ve dağıtımı sırasında renkli görüntüler oluştu.

YARIM SAATTE HİÇ BİR ŞEY KALMADI

Denizli'de Merkezefendi ilçesi Gazi Bulvarı üzerinde dondurma dükkanı açan İlhan Aydınlık isimli esnaf, açılış gününde ilginç bir yöntemle vatandaşlara dondurma ikram etti. Kahramanmaraşlı olan Aydınlık, 120 kilogramlık dondurmayı vinç yardımıyla kaldırarak vatandaşlara ikram etti.

Denizlililerin yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninde, satır ve bıçaklarla kesilen dondurmalar kapış kapış gitti. Vatandaşlar, ücretsiz dağıtılan dondurmadan alabilmek için birbiri ile yarıştı. Bazı vatandaşlar ise kendi bıçaklarını getirip vince asılı devasa dondurmadan keserek ücretsiz dondurmanın tadını çıkardı.

MARAŞ DONDURMASI BÖYLE SATILIR

Maraş dondurmasının tanıtımı için böyle bir şey yaptıklarını aktaran Aydınlık, "Açılışımıza özel dondurma dağıtıyoruz. Bugün ücretsiz ama yarın parasıyla. Kahramanmaraş dondurmasını ve firmamızı tanıtmak amaçlı böyle bir şey yaptık. 120 kilo dondurmayı ağırlığı ve görsel anlamda daha çok görünmesi için vince bağladık" dedi. Vatandaşlar ise, ilk kez böyle bir şeyle karşılaştıklarını ve şaşırdıklarını kaydetti.

İZDİHAM YAŞANDI

(Ali İbileme /İHA)

Antalya'da Turistler Plajları Doldurdu

Antalya'da Turistler Plajları Doldurdu

Turizmin başkenti Antalya'da, yerli ve yabancı turistler sahillerde denize girip güneşlendi.

Dünyaca ünlü plajda dev timsah güneşlenenlere saldırdı

Dünyaca ünlü plajda dev timsah güneşlenenlere saldırdı

Kolombiya'nın kuzeyindeki dünyaca ünlü Santa Marta'daki Tayrona Ulusal Doğa Parkı'nda bir Amerikan timsahı turistlerin güneşlendiği plaja saldırdı. Timsahla karşı karşıya kalan turistleri görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi gördü

İlgili Haberler