Damacana Dolusu Sahte Alkol Ele Geçirildi

Damacana Dolusu Sahte Alkol Ele Geçirildi

Gaziantep'te kaçak içki imalathanesine yapılan polis baskınında damacana içerisinde toplam 3 bin 229 litre sahte içki ele geçirildi.

A+A-

Gaziantep'te kaçak içki imalathanesine yapılan polis baskınında damacana içerisinde toplam 3 bin 229 litre sahte içki ele geçirildi. Olayla ilgili gözaltına alınan 3 kişi tutuklandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sahte alkol imalathanesi olarak kullanılan bir depoya baskın düzenlendi. Operasyonda polis ekipleri, onlarca damacana içerisinde bulunan toplam 3 bin 229 litre sahte alkol ele geçirdi. Ekipler, imalathanede yaptıkları aramalarda ise 90 litre etil alkol, 3 litre anason, bin adet içki şişesi etiketi, bin 116 adet boş şişe, 2 bin 700 adet kapak, 3 adet fiber tank, 1 adet alkol karıştırma aparatı ele geçirdi. Operasyonda gözaltına alınan 3 kişi ise sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.


TAM 55 BİN LİRALIK ZİYNET

TAM 55 BİN LİRALIK ZİYNET

Antalya'da Yeni Evli Kadın Hayatının Şokunu yaşadı

AVM'DE ÇÖP DÖKTÜN DAYAĞI

AVM'DE ÇÖP DÖKTÜN DAYAĞI

Mecidiyeköy'de bir AVM'de Kazakistan uyruklu komi, yere çöp döktüğü iddiasıyla 5 garson tarafından başında tabak parçalandıktan sonra tekme ve yumruklarla darp edildi

İTALYA'DA PORTAKAL FESTİVALİ

İTALYA'DA PORTAKAL FESTİVALİ

Herkesin birbirine var gücü ile portakal fırlattığı 2 Portakal Savaşı Festivali'nde tonlarca portakal kullanılıyor Savaş; 1194 yılında, Swabia'nın Kutsal Roma İmparatoru Frederick'e karşı yapılan ortaçağ ayaklanmasının mecazi bir tasviri

İlgili Haberler