Çiftlik Bank sahibi Mehmet Aydın'ın yeni görüntüleri çıktı

Dini mesajlar içeren tanıtım ve reklam kampanyası ile binlerce kişiden 500 Milyon Dolar toplayarak kayıplara karışan Çiftlik bank sahibi Mehmet Aydın'ın İslam ile alakası olmayan görüntüleri ortaya çıktı.

Binlerce kişiyi tekbirli dualarla açarak videolarını televizyonlara dağıtarak dolandırıp yurt dışına kaçan Çiftlik Bank sahibi Mehmet Aydın'a ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Mynet'in Dha'nın görüntülerine dayandırdığı haberin ayrıntıları şöyle.

BİR ZAMANLAR BULAŞIKÇIYKEN

Bir zamanlar Rap söylediği anlar,kız isteme görüntüleri ve bazı özel ayrıntıların bulunduğu video görüntülerinde insanların dini duygularına hitap eden mesajlar yayınlayan Mehmet Aydın'ın İmam Hatip okumasına rağmen koluna İslam'da haram sayılan dövme yaptırdığı dikkat çekiyor. Çiftlik Bank fotoğraflarının hiç birinde Mehmet Aydın'ın kısa kollu kıyafetle resminin neden olmadığı böylelikle ortaya çıkmış oluyor.

RAP MÜZİK SEVDALISI

'Tosuncuk' olarak tanınan Mehmet Aydın'ın ilk görüntüleri yaklaşık bir yıl önce, 'Çiftlikbank'ın o dönem Bursa'da bulunan genel müdürlüğünde kaydedildi. Görüntülerde, Çiftlikbank'tan önce bulaşıkçı olarak çalıştığı ve rap müziğe ilgisinin olduğu ortaya çıkan Mehmet Aydın, ofisinde arkadaşlarına sözlerini kendi yazdığı şarkıyı söylüyor.

'DAMAT TOSUNCUK' KIZ EVİNE BÖYLE GİTMİŞ

Görüntülerin devamı Mehmet Aydın'ın evlendiği güne ait. Klasik bir gelin arabası tercih eden çiftin düğün konvoyunda kaydedilen görüntülerde Mehmet Aydın, kız evinin önünde görülüyor. Aydın'ın davulcuya bahşiş verdiği anlar da görüntüler de yer alıyor.

GELİNE DÜĞÜN HEDİYESİ OLARAK 1 MİLYON LİRALIK OTOMOBİL ALMIŞ

Bir diğer görüntüde, yaklaşık 1 milyon TL değerindeki son model bir lüks otomobilin şoför koltuğundaki acemi sürücü ise, çiçeği burnunda gelin Sıla Aydın. Sıla Aydın düğün hediyesine binerek Bursa trafiğinde ilerliyor.

AYDIN'IN BUZAĞI SEVGİSİ

Ortaya çıkarılan fotoğraf karelerinde ise gösterişli açılışlarla Türkiye'nin en büyük süt ve süt ürünleri tesisleri olacağını vadettiği çiftliklerin birinde buzağıları seven 'Tosuncuk' oldukça keyifli. Mehmet ve Sıla Aydın çiftinin, popüler bir sosyal medya uygulaması kullanarak kaydettikleri görüntülerde tavşan olarak poz vermeleri, dil çıkararak eğlendikleri görülüyor.

'TOSUN FİRARDA' FİLMİNİN OYUNCUSU HUNHARCA GÜLEN ADAM DA ÇİFTLİKBANK'ÇI ÇIKTI

Son görüntüde ise, TV'de yayınlanan bir şov programında attığı kahkaha ile gündem olan ve daha sonra çok kez TV programlarına konuk olarak katılan, 'Hunharca Gülen Adam' lakaplı Yaşar Şengül yer alıyor. Çiftlikbank mağduriyetinin bir daha yaşanmaması için çekildiği söylenen 'Çiftlikbank: Tosun Firarda' filminin oyuncu kadrosunda yer alan Şengül'ün, yaklaşık bir yıl önce kaydedip Mehmet Aydın'a gönderdiği öğrenilen görüntülerde, internetten para kazanmak isteyen herkesi Çiftlikbank'a davet etmesi dikkat çekiyor. Şengül, görüntüleri o meşhur kahkahasıyla sonlandırıyor.

Kaynak dha

GÜNÜN GÖRÜNTÜLÜ ÖZETLERİ

İzlenme: 1315
Benzer Videolar