CHP'DEN BEKİR BOZDAĞ SKANDALI VİDEOSU

AKP'li bakan ve milletvekillerinin PKK ve Fetö övgülerinden yaptıkları video rekor kırıyor

SİYASETTE ESKİ DEFTERLER

Erdoğan'ın HAYIR diyecekleri FETÖ ve PKK teröristi ilan etmesinin ardından CHP'li vatandaşlar eski defterleri açmaya başladılar. Sosyal medyada AKP'lileri PKK ve Fehullah Gülen övgülerinden bir video oluşturdular.


BEKİR BOZDAĞ SKANDALI

Daha önce Fethullah Gülen hakkında paylaştığı "Muhterem Fethullah Gülen hocaefendiye teşekkür ediyorum' tweet'lerini silmesiyle gündeme gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın şimdi de Meclis kürsüsünde yaptığı bir konuşma başını derde sokmuştu.

GÜLEN'E ÇETE DİYENLERE TEPKİ

Bozdağ TBMM Genel Kurulunda Fethullah Gülen'e 'çete' diyen muhalefet vekillerine tepki göstererek "Fethullah Gülen bu ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir. Seversiniz sevmezsiniz ama değerli bir insandır, bilge bir insandır.Bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlı nesillerin yetişmesi için hizmetini yapıyor. Her şey de açık. 

DEVLETİN DENETİMİ ALTINDA HERŞEYİ AÇIK

Devletin denetimi gözetimi altında açık.Her şey göz önünde olan... Hakkında savcılık kararı olmayan birine çete derseniz ona haksızlık edersiniz" ifadelerini kullandığı konuşması, birçok kullanıcı tarafından sosyal medyada paylaşılmıştı.

İzlenme: 6118
Benzer Videolar