CHP Lideri Kılıçdaroğlu hakkında çok konuşulacak yazı

Milliyet Gazetesi yazarı Yaşar Atilla gündemde çok tartışılan CHP lideri kemal Kılıçdaroğlu hakkında oğlunun düğünü ve Erdoğan'a karşı kaybettiği davaların bedelleri ile ilgili çok tartışılacak bir yazı kaleme aldı.

 

Ekonomik krize rağmen devletin yönetim kademesinin yaşadığı safahat sürerken Ana Muhalefet Partisi Kemal  Kılıçdaroğlu'nun AKP Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı kaybettiği tazminat davalarının bedelini ödemek için Burhaniye'de ki yazlık evini sattığı ortaya çıktı. Aynı yazıda Habertürk Tv'nin  arşiv görüntülerini izlediğiniz oğlu Kerem'in düğünüyle ilgilide önemli bir iddiada bulunuluyor.

ÇOK KONUŞULACAK YAZI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Burhaniye'deki yazlık evini neden sattığına ilişkin gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı.

Milliyet gazetesinden Talat Atilla bugünkü köşesinde, CHP lideriyle bir görüşme yaptığını ve Kılıçdaroğlu'na birtakım sorular yönelttiğini belirtti.

ÖZEL SORULAR

Atilla, "Kemal Bey, sorduğum soruların özel olduğunu, bu konuyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi ama... Sınırları zorlayan ısrarımla... Burhaniye’deki yazlık evini 500 bin TL civarında bir fiyata sattığını öğrendim" diye ifade etti.

SATMASININ 2 NEDENİ

Atilla, Kılıçdaroğlu'nun, evini iki gerekçeyle elden çıkardığını ileri sürdü. Atilla, Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kaybettiği tazminat borçlarını ödemek ve kısa süre önce evlendirdiği oğlu Kerem Kılıçdaroğlu’nun düğün masraflarını karşılamak için evini sattığını ifade etti.

YAZI ŞÖYLE DEVAM EDİYOR

"CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yıllarca gündemden düşmeyen...

Dillere pelesenk olan Burhaniye’deki kooperatif evini hatırlarsınız...

Bir süre önce o meşhur evini ya da basındaki yaygın tanımla, villasını sattığına dair duyumlar almama rağmen...

Kesin teyit edemeyince yazmamıştım.

Doğrusu bu fikri takibi biraz da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kılıçdar-oğlu’na yönelik, 'Tazminat paralarını nereden ödüyorsun?' sorusuna yanıt olur mu diye merak ederek de yapmıştım...


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bu soruların yanıtlarını sordum.

Kemal Bey, sorduğum soruların özel olduğunu, bu konuyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi ama...

Sınırları zorlayan ısrarımla...

Burhaniye’deki yazlık evini 500 bin TL civarında bir fiyata sattığını öğrendim.

Kılıçdaroğlu evini iki gerekçeyle elden çıkarmış.

BİR: Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kaybettiği tazminat borçlarını ödemek...

İKİ: Kısa süre önce evlendirdiği oğlu Kerem Kılıçdaroğlu’nun düğün masraflarını karşılamak..

İzlenme: 1323
Benzer Videolar