Cennete gitmek için kendi gözlerini oydu

Gözleri ellerinde bulundu; işte o kadın

ABD'nin Güney Carolina eyaletinde 20 yaşındaki kadın, yüksek dozda uyuşturucu (kristal meth) kullandıktan sonra kendi gözlerini oydu.

TAMAMEN KÖR KALDI

20 yaşındaki Kaylee Muthart isimli kadın, 6 Şubat'ta bir Anderson kilisesinin yakınlarından geçen biri tarafından gözlerini yuvalarından çıkartırken görüldü ve vatandaş polisi aradı. Yardım etmek isteyen insanlara ve çağrıya gelen polislere direnen Kaylee sonunda sakinleştirilerek Greenville Memorial hastanesine kaldırıldı. Oradaki doktorlar göz yuvalarında kalan parçaları temizleyerek mikrop kapmasını önlediler. İki haftadır hastanede bulunan kadın şuan tamamen kör.

''CENNETE GİDECEKSİN''

Kadının açıklamasına göre, math isimli uyuşturucu madde ile birlikte esrar içen kadın halüsinasyonlar görmeye başladı. Kafasının içinde yankılanan sesin ona "gözlerini feda et, cennete gideceksin" dediğini söyleyen genç kadın, uyuşturucu maddelerin etkisi ile gözlerini yuvalarından çıkarmaya çalıştı ve kanlar içinde kaldı.

TEDAVİ GÖRECEKTİ

Annesi Katy Tompkins bu uyuşturucuların sokaklardan temizlenmesi için polislere yalvardı. Olaydan bir hafta önce tedavi göreceğini söyleyen kızı için geç kaldıklarını, böyle bir olay bir daha yaşanmaması için bu tür yasak uyuşturucuların satışının engellenmesini istedi.

KLAVUZ KÖPEK YARDIM EDECEK

Genç kadının iki gözünün de tamamen kör olduğu belirtilirken, gündelik hayatında ona yardımcı olması için bir kılavuz köpek almak amacıyla bağış kampanyası düzenlendi. Kampanyada bugüne kadar 14 bin dolardan fazla para toplandı.

İzlenme: 2742
Benzer Videolar