Beşiktaş Taraftarından Abdullah Avcı protestosu

Beşiktaş Taraftarından Abdullah Avcı protestosu

Beşiktaş-Kasımpaşa maçında siyah-beyazlı taraftarlar göreve gelmesi muhtemel isimlerden Abdullah Avcı'yı protesto ederken, Sergen Yalçın lehine tezahürat...

A+A-

Beşiktaş-Kasımpaşa maçında siyah-beyazlı taraftarlar göreve gelmesi muhtemel isimlerden Abdullah Avcı'yı protesto ederken, Sergen Yalçın lehine tezahürat yaptı.

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş, Kasımpaşa maçıyla birlikte siyah-beyazlı camiadaki kariyerini noktalarken, gözler Güneş'in yerine göreve gelecek olan teknik direktörde. Beşiktaş'ta bu görev için Abdullah Avcı, Okan Buruk, Tayfun Korkut ve Lucescu isimleri geçerken, taraftarlar Sergen Yalçın lehine tezahüratta bulundu. Özellikle hafta içinde siyah-beyazlı ekibin Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'yla anlaştığı yönünde haberlerin çıkması üzerine, Beşiktaş tribünleri "Abdullah Avcı yere yatsana" diyerek tempo tuttu ve bu ismin takımın başına gelmesini istemediklerini belirtti.

(Bozhan Memiş /İHA)

Beşiktaş'ın güzel yengeleri birbirine girdi

Beşiktaş'ın güzel yengeleri birbirine girdi

Beşiktaş camiası Adem Ljajic, Dusko Tosic ve Anderlecht forması giyen Ognjen Vranjes'in sevgililerini konuşuyor.

Beşiktaş'ın yeni yengesinden inanılmaz pozlar

Beşiktaş'ın yeni yengesinden inanılmaz pozlar

Beşiktaş'ın diğer transferlerinde olduğu gibi son transferi Enzo Roco'nun sevgilisi Leticia Riberrio'nun sevgilisi İstanbul'a gelir gelmez İnstagram hesabından paylaştığı bu pozları ile sosyal medyayı salladı.

İlgili Haberler