Benzin Ve Otogaza Büyük Zam

Benzin Ve Otogaza Büyük Zam

Zam sonrası benzinin litresi İstanbul'da 6.09 TL'ye yükselecek ve 6.05 TL litre fiyatı ile mazot yeniden benzin yeniden ucuz hale gelecek. 14 kuruşluk fiyat artıı sonrasında İstanbul'da litresi 3,50'den satılan LPG otogaz ise 3,64 TL'ye yükselecek.

A+A-

Bu gece yarısından itibaren benzine 6, oto gaza ise 14 kuruş zam yapılacak.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre fiyatında 6, oto gazın litre satış fiyatında da 14 kuruş pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olacağını duyurdu.

MAZOT BENZİNDEN YİNE UCUZ OLDU

Zam sonrası benzinin litresi İstanbul'da 6.09 TL'ye yükselecek ve 6.05 TL litre fiyatı ile mazot yeniden benzinden ucuz hale gelecek. 14 kuruşluk fiyat artıı sonrasında İstanbul'da litresi 3,50'den satılan LPG otogaz ise 3,64 TL'ye yükselecek.

DÜNYADA BENZİN FİYATLARI NE DURUMDA

Canan Karatay'dan Erdoğan'a çağrı

Canan Karatay'dan Erdoğan'a çağrı

Son yıllarda her açıklaması ile büyük yankı alan Prof. Dr Canan Karatay geçtiğimiz günlerde Mısır Şurubu şekeri konusunda alınan önlemleri açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a canlı yayında mesaj gönderdi

Antalya'da aşırı yağışlar sonrası oluşan şelalelere büyük ilgi

Antalya'da aşırı yağışlar sonrası oluşan şelalelere büyük ilgi

Antalya'nın Akseki ve İbradı ilçeleri arasında bulunan Üzümdere Irmağında yağmur sonrası oluşan şelalelerin oluşturduğu görsel şölen yakın çevreden gelen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

İlgili Haberler