BEHZAT Ç ÖYLE BİR VİDEO İLE "HAYIR" DEDİ Kİ

Behzat Ç adlı TV dizisi ile efsane bir karekter yaratan ünlü tiyatro sanatçısı Erdal Beşikçioğlu öyle bir video yayınladı ki Sosyal Medya kullanıcıları o görüntüleri Rudvan Dilmen ve Arda Turan'a kapak olarak ilan ettiler.

TBMM'den gergin bir şekilde vize alan Erdoğan'ın başkanlık hevesi vatandaşın onayına kalınca ortalık ""Evetçi" ve "Hayırcı" ünlülere kaldı. Şeytan lakaplı eski futbolcu Rıdvan Dilmen'in iddiaya göre Federasyona başkan olma şehveti ile başlattığı "Evetçi" videolara her gün başka bir ünlünün yayınladıkları ekleniyor.Gerginliği bir nebze yumuşatan bu videoların içerisinde çok ilginç olanlarda var.

EFSANE KAREKTER

Behzat Ç adlı TV dizisi ile efsane bir karekter yaratan ünlü tiyatro sanatçısı Erdal Beşikçioğlu öyle bir video yayınladı ki Sosyal Medya kullanıcıları o görüntüleri Rıdvan Dilmen ve Arda Turan'a kapak olarak ilan ettiler.

HAYIR OYU VERECEĞİM

Referandumda "Hayır" oyu kullanacağını açıklayan tiyatrocu Erdal Beşikcioğlu, evet kampanyasını destekleyen futbolcu Arda Turan'a bir piyesin sözleriyle gönderme yaptı

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, anayasa referandumunda “Evet” oyu vereceğini ifade eden Arda Turan’a Instagram’dan paylaştığı videoyla gönderme yaptı.
Erdal Beşikçioğlu anayasa değişiklik referandumunda “Hayır” oyu kullanacağını belirterek, “Dünyanın en güzel rejimi Cumhuriyet varken başka bir rejime düşünülemez. Artık son söz halkın yani bizimdir. Ülkemizin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için karar bizim. 

PARTİ MESELESİ DEĞİL İYİ DÜŞÜN TÜRKİYE

Bu iş parti meselesi değil. İyi düşün Türkiye” notunu paylaştı. “Hayır” oyu vereceğini açıklayan Beşikçioğlu, Instagram hesabından bir piyesi Arda Turan’ı etiketleyerek paylaştı. Beşikçioğlu, piyesin sözleriyle evet kampanyasına destek veren Arda Turan’a eleştirel bir gönderme yaptı.
İşte Beşikçioğlu’nun paylaştığı piyesin sözleri:

İÇERİĞİN SİMGESİ "ŞEYTAN"

Şeytan sözcüklerin dizilişinde gizli. Ne konular, ne insanlar, ne de istekler suçlu. Çünkü sözcükler sıralanırken şeytan yanlarına sokulur. Sonra söylendikleri an, kanlı bir bıçak gibi saplanırlar insanın yüreğine. Hayırda evet mi suçlu, yoksa evette hayır mı suçlu?

Düşünün bunu!

İzlenme: 5720
Benzer Videolar