Batman'daki Korkunç Olayda Polisler Açığa Alındı

Batman'daki Korkunç Olayda Polisler Açığa Alındı

Batman otogar'da kan davası nedeni ile bıçakla ağır yaraladıkları şahsın yanına kimseyi yaklaştırmadıkları ve ölümüne neden oldukları gerekçesi ile tutuklanan 2 kardeşin cinayetine müdahale etmedikleri gerekçesi ile görevli polisler açığa alındı

A+A-

Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bir kişinin öldürüldüğü olaya müdahalede ihmalleri bulunan polisler açığa alındı.

YARALIYA KİMSEYİ YAKLAŞTIRMADILAR 

Batman Valiliği konuyla ilgili yaptığı açıklamada, olay ile ilgili çok yönlü soruşturmanın devam ettiği belirtildi. Açıklamada, "28 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 15.15 sıralarında ilimiz Şehirler Arası Otobüs Terminali içerisinde kavga olduğu, kavgada kesici alet kullanıldığı ve kavgadan dolayı yaralı bir şahsın olduğu yönünde ilimiz emniyet müdürlüğüne yapılan ihbar üzerine olay yerine saat 15.19'da emniyet müdürlüğü ekipleri intikal etmiştir. Emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından olay yerinde bir yaralı şahıs ve olayı gerçekleştiren şüpheli şahısın olay yerinde olduğunu görmeleri üzerine, şüpheli şahıs suç aleti ile birlikte yakalanmış olup, yaralı şahıs ise ambulans ile en yakın hastaneye sevk ettirilmiştir.

KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER

 

MÜDAHALEDE ZAFİYET

Konu ile ilgili olaya ilk müdahalede bulunan polis memurları hakkında olaya müdahaleleri yönünden aynı gün idari yönden soruşturma başlatılmış olup, kademeli güç kullanmada zaafiyet gösteren ve müdahalede ihmalleri bulunduğu değerlendirilen görevliler görevden uzaklaştırılmıştır. Adli tahkikat sonucu olayı gerçekleştiren R.K. ve suça sürüklenen çocuk A.K. isimli şüpheli şahıslar tutuklanmıştır" denildi.

(Osman Arslan/İHA)

Maltepe'de sokak ortasında infaz

Maltepe'de sokak ortasında infaz

Son dakika görüntülerine göre,İstanbul Maltepe'de sabah saatlerinde adının Gülten Gülüm Dil olduğu öğrenilen bir kadın başından silahla vurularak infaz edildi.

Kıbrıs'ın konuştuğu cinayette kan donduran ayrıntılar

Kıbrıs'ın konuştuğu cinayette kan donduran ayrıntılar

Kıbrıs Mağusa'da borçlu olduğu kişi ve arkadaşları tarafından gölet kenarına götürülerek öldürünceye kadar dövülen Nijeryalı üniversite öğrencisi Keneddy T.Dede cinayetinde kan donduran ayrıntılar ortaya çıktı.

İlgili Haberler