Başkasına Ait bebek Arabasını Çalan Anne Kamerada

Başkasına Ait bebek Arabasını Çalan Anne Kamerada

Sultanbeyli'de bir kadın çocuğuyla beraber fırına girdiği sırada bebek arabasını sokakta bıraktı.

A+A-

Türkiye'de tüm kesimler üzerinde etkisini gösteren aşırı pahalılık ve ekonomik kriz sonucu sıradan insanların suça karışmalarına neden oluyor. Yere düşen cüzdanları alıp cebe atmak, marketlerde küçük hırsızlıklar yapmak sıradan olaylar haline gelirken çocuklu bir annenin güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri sosyal medyada büyük yankı yarattı.

BAŞKA BİR ANNEYE AİT ÇOCUK ARABASINI BÖYLE GÖTÜRDÜ

Sultanbeyli'de bir kadın çocuğuyla beraber fırına girdiği sırada bebek arabasını sokakta bıraktı. O esnada yoldan çocuğuyla yürüyen başka bir kadın bebek arabasını aldı, ardından kendi çocuğunu arabaya bindirerek oradan uzaklaştı. Bebek arabasının çalınma anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay Sultanbeyli Ahmet Yesevi Mahallesinde geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Sokakta çocuğuyla beraber yürüyen bir kadın, simit almak için çocuğunu bebek arabasından alarak fırına girdi. O sırada yolda çocuklarıyla beraber yürüyen iki kadın bebek arabasına doğru yaklaştı. Kadınlar biri, bir süre incelediği bebek arabasını alarak yürümeye başladı. Ardından iki kadın ile çocukları, aldıkları bebek arabasıyla oradan uzaklaştılar. Bebek arabasını alan kadın daha sonra kendi çocuğunu arabaya koyarak yoluna devam etti. Bebek arabasının sokak ortasında çalınma anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde kadın sokağa bırakılmış bebek arabasını alıyor çocuğunu arabaya koyuyor ve yanındaki kadınla beraber oradan uzaklaşıyorlar.

ANNELER HIRSIZLIK YAPACAK HALE GELDİ

kaynak iha

Sevkiyat sırasın da koli nasıl çalınır

Sevkiyat sırasın da koli nasıl çalınır

İstanbul Sultangazi'de bir firmanın sevkıyat için araca yüklediği içi ayakkabı dolu 17 koli 1 dakika içinde çalındı.

Konya'da pişkin hırsızın yaptıkları şok etti

Konya'da pişkin hırsızın yaptıkları şok etti

Konya'da tarihi Kapu Cami'nin altındaki iş yerinin çatısında bulunan kurşun kaplamaları gece yarısı sökerek çalan 16 yaşındaki M.A. yakalanınca söyledikleri şaşırttı

İlgili Haberler