Başakşehir'de Çöken İstinat Duvarından 1 Ceset Çıkarıldı

Başakşehir'de Çöken İstinat Duvarından 1 Ceset Çıkarıldı

Başakşehir'de sitenin istinat duvarının çökme anı saniye saniye kameralara yansıdı.

A+A-

Başakşehir'de bir sitenin istinat duvarı çöktü. Çöken duvarın altında kalan 1 kişi yaralı halde kurtarılırken 1 kişinin de cesedine ulaşıldı. Son bir yıldır bir çok semtte meydana gelen istinat duvarları yüzünden bina çöküntüleri yüzünden çok sayıda ölen vatandaşa her geçen gün yenileri ekleniyor. Bu gün Başakşehir'de çöken istinat duvarı sonra enkaz altından bir kişinin cesedi çıkarıldı. 

1 KİŞİ YARALI 1 KİŞİ ÖLÜ ÇIKARILDI

Başakşehir Kayabaşı Mahallesindeki Bahçeşehir sitesinin istinat duvarı saat 17.45 sıralarında çöktü. Çökmenin ardından vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Göçük altında kalan 2 kişiden 1'i kişi yaralı olarak kurtarıldı. Ekiplerin devam eden çalışmaları sonucu diğer 1 kişinin de cansız bedenine ulaşıldığı öğrenildi. Ekiplerin olay yerindeki çalışmaları devam ediyor.

ÇÖKME ANI BÖYLE KAYDEDİLDİ

Başakşehir'de sitenin istinat duvarının çökme anı saniye saniye kameralara yansıdı. Görüntülerde duvarın bir anda yerle bir olduğu ve çökme sırasında yoldan geçen bir aracın duvarın altında kaldığı anlar yer alıyor. Çökmenin ardından olay yerini toz bulutu kaplıyor

Başakşehir Kayabaşı Mahallesi'ndeki Bahçeşehir Sitesi'nin istinat duvarı saat 17.45 sıralarında çöktü. Duvarın çökme anı saniye saniye kameralara yansıdı. Görüntülerde duvarın bir anda yerle bir olduğu anlar yer alıyor. Bu sırada yoldan geçen seyir halindeki araçta duvarın altında kalıyor. Çökmenin ardından olay yerini toz bulutu kaplıyor.

 

Yedikule de bina çöktü yaralılar ve vefat edenler var

Yedikule de bina çöktü yaralılar ve vefat edenler var

İstanbul Yedikule de bina çöktü 2 yaralı kurtarıldı

Sütlüce'de yıkılan bina ile ile ilgili flaş açıklama

Sütlüce'de yıkılan bina ile ile ilgili flaş açıklama

Sütlüce'de Arda Turan'a ait olduğu söylenen arsada temel çalışması yapılırken yıkılan bina ile ilgili İnşaat Mühendisleri Odasından zehir zemberek bir açıklama yapıldı

Avcılar'da can pazarı: Restoranın ortası çöktü...

Avcılar'da can pazarı: Restoranın ortası çöktü...

İstanbul Avcılar'da dün iftar saatinde bir restoranın zemininde çökme meydana geldi. İftar için restoranda bulunan vatandaşlar, restoranda oluşan çukura düştü. Yaşanan can pazarı, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

İlgili Haberler