AVM'DE ÇÖP DÖKTÜN DAYAĞI

Mecidiyeköy'de bir AVM'de Kazakistan uyruklu komi, yere çöp döktüğü iddiasıyla 5 garson tarafından başında tabak parçalandıktan sonra tekme ve yumruklarla darp edildi

Mecidiyeköy'de bir AVM'de Kazakistan uyruklu komi, yere çöp döktüğü iddiasıyla 5 garson tarafından başında tabak parçalandıktan sonra tekme ve yumruklarla darbedildi.

AVM’deki bir restoranda komi olarak çalışan Kazakistan uyruklu genç, çalıştığı yerden aldığı çöpleri götürdüğü esnada bir restoranın önünde düşürdü. Bunu gören garson ile genç komi arasında sözlü tartışma çıktı.

Sözlü tartışmanın büyümesi üzerine diğer garsonlar da olaya karışınca, tartışma bir anda tekme ve tokatlı kavgaya dönüştü. Restoranda çalışan 5 garson, bir anda gence saldırarak tekme, yumruk ve tokat atmaya başladı.

TABAĞI BAŞINDA PARÇALAYIP BURNUNU KIRDILAR
Darbetmekle yetinmeyen saldırganlar, bir de gencin kafasında tabak kırdı. Genç darbedildiği esnada olayı duyup gelen babası da restoran müdürü ve diğer garsonlar tarafından darbedilerek yerde süründürüldü.

Dakikalarca süren olay, vatandaşların araya girmesiyle son bulurken, başında tabak kırılan gencin aldığı darbeler sonucu burnunun kırıldığı öğrenildi.

İzlenme: 506
Benzer Videolar