Atina'da yaşayan Suriyeli genç erkekler açlıktan turistlere bedenlerini satıyor

İşsiz ve aç olan mülteciler ile yapılan röportajda durumun ne kadar vahim olduğu ortaya çıkıyor

Yunanistan'ın başkenti Atina'da yaşayan ve hayat mücadelesi veren Süriyeli genç erkekler, işsiz ve aç olduklarından karınlarını doyurabilmek için Avrupalı yaşlı erkeklerler 10 Euro gibi düşük bir ücret karşılığında ilişkiye giriyorlar. Bir çoğu bu sebepten dolayı kendini öldürüyor.

SURİYELİ BİR GENÇ ANLATTI

Suriyeli genç 6 ay önce deniz yoluyla Türkiye'den geldiğini söylüyor. Burada cinsel ilişkiye girmek için para teklif eden birçok yaşlı insan olduğunu anlatıyor. Videoda, Avrupalı erkek ''Sana 10 euro versem bana masaj yapar mısın?'' diyor.

10 EURO NE İÇİN?

Suriyeli erkek ise 10 euro nun cinsel ilişki için mi masaj için mi olduğunu soruyor. Daha sonra evinde mi otelde mi olacak, kondom kullanacak mıyız gibi sorularla pazarlık yapıyorlar.

''EVET AÇIM''

Suriyeli genç yatacak yerinin olmadığını anlattı. Genç,''Bir adam bana yaklaştı 'aç mısın?' diye sordu. 'Evet, açım' dedim. 'Benimle gel yemek yer ve konuşuruz' dedi. Ardından 'benimle uyur musun?' diye sordu. Son dakika.com'um haberine göre, 'Sana yardım eder paranı veririm' dedi. Daha sonra evine gittik. Taleplerini yerine getirmezsem para vermeyeceğini söyledi.'' dedi.

Genç Suriyeli ya bu işi yapıp bir ekmek parası bile zar zor alacağını yada bir cep telefonu çalıp, 50 Euro para alabileceğini anlattı.

YAŞI KÜÇÜK ÇOCUKLAR DA VAR

Bir başka Suriyeli genç yüzünün gizlenmesini isteyerek röportaj yapmak istedi. Çünkü o, bu işi sürekli yapanlardan olduğunu belirtti. Çok bilinen bir meydan da cinsel ilişki ve uyuşturucu alışverişinin sıkça yaşandığını ve yaşları küçük çocukların bile oraya gelip kendilerini pazarladıklarını belirtti. Bu meydan'da pazarlık yapılan kafeteryalarda oturan satıcıların bulunduğunu da belirtti. ''Biz çaresiziz ne yapabiliriz ki? Kendimizi mi öldürelim?''dedi.

İzlenme: 4882
Benzer Videolar