Antalyalı Motosikletçilere ceza yağdı

Ceza yağdı; Antalya genelinde başlatılan trafik uygulamalarında motosikletçilere uygunsuz park, ve kaldırıma bırakma yüzünden büyük cezalar yazılmaya başlandı

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanından gelen trafik cezalarında ki artış konuları sosyal medyada büyük tepki ile karşılanıyor. İstanbul'da bazı vatandaşlara köprüden geçme cezası olarak 200 BİN TL ceza yazıldığı Hürriyet gazetesinde haber olunca yurdun dört bir yanından medyaya ihbar yağmaya başladı. 

ANTALYA'DA ÇOK SIKI UYGULAMALAR BAŞLATILDI

Öte yandan Antalya trafiğinde araç kullananlarda sık sık çekiciler ile karşılaşmaya başladılar. Özellikle park ihlali ya da kaldırıma park konusunda çok sayıda araç park yerlerine çekildi sahiplerine büyük cezalar kesildi.. Uygulamalardan motosiklet sahiplerinin de fena halde canı yandı.

MOTOSİKLETÇİLER YANDI

Antalya'nın Alanya ilçesinde polis ekipleri, kaldırımlarda ve yaya geçitlerinde motosiklet kullanan ve park eden sürücülere yönelik denetim yaptı. 
Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, ilçenin en işlek caddesi olan Atatürk Caddesinin 4 ayrı noktasındaki kaldırımlar ile yaya geçitlerinde motosiklet kullanan ve park eden sürücülere yönelik denetim yaptı. 

19 MOTOSİKLETLİYE 6 BİN TL CEZA

Yaklaşık 2 saat süren ve çevik kuvvet ekiplerinin destek verdiği denetimlere 15 polis katıldı. Kurallara uymayan 19 motosiklet sürücüsü hakkında toplam 6 bin 932 TL cezai işlem uygulanırken, 2 motosiklet ise trafikten men edildi. 

MEN EDİLENLER ÇEKİCİYE YÜKLENİP GÖTÜRÜLDÜLER

Trafikten men edilen motosikletler yapılan işlemlerin ardından çekici yardımıyla otoparka götürüldü. Yetkililer, motosiklet denetimlerinin sıklıkla sürdürüleceğini aktardı.

BU GÜN NELER OLDU

gunun-ozetleri.jpg

İzlenme: 1225
Benzer Videolar