Antalya'da ünlü otelde yangın çıktı

Alanya'nın Mahmutlar Mahallesinde ünlü Grand Santana otelinde bu sabah çıkan yangında otelin zemin ve 1., 2. katlarında büyük hasar oluştu.

Antalya'nın Alanya İlçesi Mahmutlar Mahallesinde bulunan  Grand Santana otelinde bu sabah erken saatlerde başlayan yangın zemin katın tamamen yanmasına neden oldu. Yangın otelin 2. katına kadar ulaştıktan sonra ancak kontrol altına alına bildi. Bir gün sitesinin  İha ve Dha. ye dayandırdığı habere göre ayrıntılar şöyle.

MUTFAK BÖLÜMÜNDEN ÇIKTI

Alanya'nın Mahmutlar Mahallesi'ndeki Grand Santana Otel'in giriş katındaki mutfak ve restoran bölümünde, saat 06.30 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. 

OTEL KAPALIYDI

Haber verilmesi üzerine yangına Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri müdahale etti. Ekipler, yaklaşık 2 saat süren çalışma sonunda yangını söndürdü. Yangın nedeniyle otelin mutfak ve restoran bölümünün yanı sıra 1 ve 2. katları, kullanılamaz hale geldi. Otelin üst katları da dumanla doldu. Sezon dolayısıyla kapalı olan otelde boş olması, olası bir faciayı önledi.

İzlenme: 1284
Benzer Videolar