Antalya'da Hollandalı Genç Kız Kayıp

Antalya'da Hollandalı Genç Kız Kayıp

Hollanda'dan Antalya'ya 16 Mayıs'ta tatile gelen 21 yaşındaki turist Kristel Navarro'dan 5 gündür haber alınamıyor.

A+A-

Hollanda'dan Antalya'ya 16 Mayıs'ta tatile gelen 21 yaşındaki turist Kristel Navarro'dan 5 gündür haber alınamıyor. Ailesi sosyal medyadan arama çalışması başlattı ancak sonuç alınmayınca endişeler arttı.

BİR KİŞİNİN EVİNDE KALMIŞ

Antalya'nın Aksu ilçesinde bir otelde tatil yapan Hollandalı Kristel Navarro'dan (21), 5 gündür haber alınamıyor. 16 Mayıs tarihinde havayolu ile Hollanda'dan Aksu ilçesinde bir otele tatile gelen ve otelden 20 Mayıs'ta çıkan Hollandalı genç kadın iddiaya göre daha sonra Kundu oteller bölgesinde 21 Mayıs Salı günü bir kişinin evinde kaldığı ve buradan ailesi ile görüştüğü ifade edildi.

ÜLKEME DÖNMEK İSTEMİYORUM DEMİŞ

Evinde kaldığı kişiye ülkesine dönmek istemediğini söylediği iddia edilen ve daha sonra evinde kaldığı kişi tarafından ikna edilen Navarro'nun, 22 Mayıs Çarşamba günü Antalya Dış Hatlar Havalimanına bırakıldığı öğrenildi. 5 gündür kızlarına ulaşamayan ailesi ise Hollanda'da yetkililer ile görüşerek kızlarının bulunmasını istedi. Ailenin bugün ya da yarın Antalya'ya gelmesi bekleniyor. Öte yandan, Kristel Navarro'nun telefonunun kapalı olduğu öğrenildi. Diğer taraftan Hollandalı kadının bulunması için sosyal medya hesaplarından da kayıp ilanları paylaşıldı.

 

Antalya'da falezlerden atlayan çocuklar korkuttu

Antalya'da falezlerden atlayan çocuklar korkuttu

Son dakika haberleri ; Antalya'nın dünyaca ünlü plajı Konyaaltı sahili kenarında bulunan ve yükseklikleri yer yer 40 Metreye kadar ulaşan falezlerinden denize atlayan çocuklar izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getirdiler

Akdeniz'de zehirli Balon Balığı uyarısı

Akdeniz'de zehirli Balon Balığı uyarısı

Akdeniz Üniversitesi Deniz ürünleri fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Gökoğlu kritik bir açıklama yaparak Akdeniz'e göç eden başta "Balon balığı "olmak üzere ekonomik değeri bulunmayan tropik balıkların büyük tehlike yarattıklarını söyledi.

İlgili Haberler