Antalya'da Engelsiz Aşk Nikaha Dönüştü

Antalya'da Engelsiz Aşk Nikaha Dönüştü

Antalya'da, sosyal paylaşım sitesi üzerinden başlayan bedensel engelli iki gencin aşkı kıyılan nikahla evliliğe dönüştü.

A+A-

Antalya'da, sosyal paylaşım sitesi üzerinden başlayan bedensel engelli iki gencin aşkı kıyılan nikahla evliliğe dönüştü. İki genç aşkın engel tanımadığını bir kez daha gösterdi.

1.5 YIL ÖNCE TANIŞTILAR

İstanbul'da yaşayan yüzde 70 engeli buluna 40 yaşındaki Ahmet Usta, bir sosyal paylaşım sitesi üzerinden 1.5 yıl önce 33 yaşındaki tekerlekli sandalyeye bağımlı yaşayan bedensel engelli Gülay Berberoğlu ile tanıştı. İki gencin birliktelikleri kısa sürede aşka dönüştü. Ahmet Usta, sevdiği Gülay Berberoğlu'nu görmeye Antalya'ya geldi. Bir çok kez görüşen ikili sonunda hayatlarını birleştirmeye karar verdi.

KEPEZ'DE DÜĞÜN

Düğün için tüm hazırlıklarını yapan çiftin, Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi'ndeki nikahını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıydı. Tütüncü genç çifte mutluluklar dilerken, bir de balayı hediyesi verdi. Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Tanrıöven, geline evlilik cüzdanını alkışlarla takdim etti.

AŞK ENGEL TANIMAZ

Ahmet Usta, eşiyle sosyal medya üzerinden tanıştığını ve ilk görüşte aşık olduğunu söyledi.

Hayallerinin gerçeğe dönüştüğünü dile getiren Usta, "İstanbul'dan Antalya'ya yerleştim. Bu rüyaya sebep olan eşime minnettarım. Aşk engel tanımaz, sevgiye yenik düşer. Bizde bu yola çıktık. Engelleri aşarak bugünlere geldik. Bize bu anı yaşatan başta Hakan Tütüncü başkanımıza ve herkese teşekkür ediyorum."dedi.

KAMERALARA NE DEDİLER

Gülay Berberoğlu ise eşini tanıdığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

18 yaşında geçirdiği omurilik felcinin ardından tekerlekli sandalyeye mahkum olduğunu dile getiren Berberoğlu," Sağlıklıyken evlilik hayalim vardı. Ama bu durumda da oluyormuş. Çok karamsardım. Bana bugünleri yaşatan eşime teşekkür ediyorum. En büyük hayalimi eşim gerçekleştirdi."diye konuştu.

Sevkiyat sırasın da koli nasıl çalınır

Sevkiyat sırasın da koli nasıl çalınır

İstanbul Sultangazi'de bir firmanın sevkıyat için araca yüklediği içi ayakkabı dolu 17 koli 1 dakika içinde çalındı.

Ünlü Medyum hayatını Kaybetti

Ünlü Medyum hayatını Kaybetti

Ses sanatçısı Onur Akay, Medyum Keto olarak bilinen Hacı Aydoğan'ın hayatını kaybettiğini duyurdu'Medyum Keto' olarak bilinen ve bir dönemin fenomeni olan Hacı Aydoğan hayatını kaybetti