Antalya'da Dev  Fuhuş Operasyonu 7 Tutuklama

Antalya'da Dev Fuhuş Operasyonu 7 Tutuklama

Antalya'da "Fuhuşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temin Etmek" suçundan 19 şüpheliye işlem yapıldı.

A+A-

Antalya'da "Fuhuşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temin Etmek" suçundan 19 şüpheliye işlem yapıldı. Ayrıca fuhuş yeri olarak kullanıldığı tespit edilen onlarca ev ve iş yerine kapatma cezası verildi.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği görevlilerince "Fuhuşa Teşvik Aracılık ve Yer Temin Etmek" suçu kapsamında çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda son yapılan adli ve idari işlemlerde 20'si yabancı uyruklu olmak üzere toplam 83 kadın ile 3 trans birey şahsın fuhuş yaptığı veya yaptırıldığı iddia edilerek, yabancı uyruklu kadınlar sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

Adli işlemler kapsamında 19 şüpheli şahıs hakkında "Fuhşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temin Etmek" suçundan adli işlem yapıldı. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca işlemlerinin tamamlanmasına müteakip 7 şüpheli şahıs Antalya Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.

Yapılan işlemler neticesinde gizli fuhuş yeri olarak kullanıldığı tespit edilen bir hamam-sauna ve masaj salonunun 90 gün, bir pansiyonun 30 gün ve 46 evin bin 770 gün olmak üzere toplam bin 890 gün Zührevi Hastalıklar ve Fuhuşla Mücadele Komisyon Başkanlığı tarafından kapatılması sağlandı.

Van'da İnci Kefali Çiftleşme Dönemi Görseli

Van'da İnci Kefali Çiftleşme Dönemi Görseli

Van'da Erciş'te İnci Kefal'i Mayıs ve Temmuz ayın da çiftleşiyor sodalı sudan tatlı suya geçmek için akıntıya ters yüzerek atlayarak ırmaklara ulaşmaya çalışıyor bu ara da martıların hedefi de olabiliyorlar

Denizli Depremini Bilen Uzmandan Korkutan Açıklama

Denizli Depremini Bilen Uzmandan Korkutan Açıklama

Güneş sisteminin hareketlerine göre geliştirdiği bir sistemle dünyadaki depremlerin yer ve zamanlarını önceden bildiren "Deprem Uzmanı" Frank Hoogerbeets önceden bildiği Denizli depreminin ardından şimdide 8 büyüklüğünde deprem için uyardı

İlgili Haberler