Antalya Konyaaltı Plajında gerginlik

Antalya Konyaaltı Plajında gerginlik

Antalya'da Konyaaltı sahilinde bulunan bir büfenin, ruhsatsız olduğu gerekçesiyle zabıta ekipleri tarafından yıkımı başlatılmak istendi.

A+A-

Antalya'da Konyaaltı sahilinde bulunan bir büfenin, ruhsatsız olduğu gerekçesiyle zabıta ekipleri tarafından yıkımı başlatılmak istendi. Vergilerini ödediğini belirten işyeri sahibi Ali Akın, yıkımın usulsüz olduğu iddia ederek polis ve zabıta ekiplerine zorluk çıkardı.

Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Akdeniz Bulvarı'nda bulunan plajda büfe yıkım gerginliği meydana geldi. Ali Akın isimli kişinin sahibi olduğu büfe, ruhsatsız olduğu gerekçesiyle Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından yıkılmak istendi. Karşısında polisi ve yıkım ekiplerine gören işyeri sahibi Ali Akın, yıkımın usulsüz olduğunu belirterek, durdurulması için talepte bulundu. Dakikalarca ekiplere direnen ve olayı tartışma boyutuna taşıyan Akın, ailesini geçindirdiğini ve vergilerini ödediğini savundu.

Tartışmanın devam ettiği sırada sahile inen turistler de şaşkınlık içinde olup biteni izledi. Yıkım, saatler süren ikna çabalarının ardından iki gün sonrasına ertelendi.

Antalya'da Turistler Plajları Doldurdu

Antalya'da Turistler Plajları Doldurdu

Turizmin başkenti Antalya'da, yerli ve yabancı turistler sahillerde denize girip güneşlendi.

Antalyalı Motosikletçilere ceza yağdı

Antalyalı Motosikletçilere ceza yağdı

Ceza yağdı; Antalya genelinde başlatılan trafik uygulamalarında motosikletçilere uygunsuz park, ve kaldırıma bırakma yüzünden büyük cezalar yazılmaya başlandı

İlgili Haberler