Annesi ile Birlikte Karısını Öldüren Koca Yakalandı

Annesi ile Birlikte Karısını Öldüren Koca Yakalandı

Bursa Yıldırım'da karısı Hayat ve kayınvalidesi Sabah'ı domuz bağıyla bağlayıp öldüren A. H. adlı katil zanlısı koca Suriye'ye kaçmak için gittiği Adana'da yakalandı.

A+A-

Bursa'da karısı ve kayınvalidesini öldürüp domuz bağıyla bağlayan katil zanlısı koca Suriye'ye kaçmak için gittiği Adana'da yakalandı.

ÇIĞLIK SESLERİNİ DUYAN KOMŞULAR

Olay, Yıldırım ilçesi Zümrütevler Mahallesi'nde meydana geldi. Mahalle sakinleri 4 katlı bir apartmanın giriş katından gelen çığlık sesleri üzerine polise bilgi verdi. Polis ekipleri olay yerine gelerek söz konusu adrese girdi. Polisin geldiğini gören bir kişi camdan atlayıp kaçarken ekipler evde elleri ve ayakları bağlanmış bir kadın buldu. Kadının öldüğünü tespit eden ekipler evdeki incelemelerini genişletti. Eşyaların arasını kontrol eden ekipler aynı şekilde elleri bağlanmış ve ağzı bantlı bir kadın cesedi daha buldu.

ARKADAŞI İLE BİRLİKTE ÖLDÜRMÜŞ

Cesetlerin Hayat Hattab ve annesi Sabah Meşail'e ait olduğunu tespit eden ekipler görgü tanıklarının ifadeleri üzerine Hattab'ın eşi A.H.'yi aramaya başladı. Yapılan araştırmalarda cinayeti A.H. ve arkadaşı K.J. tarafından işlendiğini belirledi.

BURSA'DAN KAÇTIĞI TESPİT EDİLDİ

Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri K.J.'yi kısa sürede yakalarken firar eden A.H.'nin peşine düştü. Firari katil zanlısı kocanın izini süren ekipler, zanlının Suriye'ye kaçmak için Bursa'dan Adana'ya kaçtığını belirledi. Adana İl Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçen cinayet ekipleri A.H.'yi Suriye'ye kaçamadan yakaladı. Yakalanan A.H. Bursa'ya getirilecek.

 

İnternet'ten Tanıştığı Genci Evine Çağırdı Sonrası Korkunç

İnternet'ten Tanıştığı Genci Evine Çağırdı Sonrası Korkunç

internetten tanıştığı 27 yaşındaki adamı bir süre sohbet ettikten sonra evine çağıran 57 yaşındaki kadının günün sonunda vucuduna 40 dan fazla dikiş atıldı sayısız kırıkla hastaneye kaldırıldı.

1'İ AĞIR 10 YARALI Tekirdağ'da TIR dehşeti; 7 aracı böyle biçti

1'İ AĞIR 10 YARALI Tekirdağ'da TIR dehşeti; 7 aracı böyle biçti

Tekirdağ merkezde direksiyonda uyuduğu ileri sürülen TIR şoförü kırmızı ışıkta bekleyen araçlardan 7 tanesini biçti. 1'i ağır 10 yaralı var

İlgili Haberler