AMERİKA BU KADIN PİLOTUN ANONSUNU KONUŞUYOR

Uçağın kadın kaptan pilotu, uçuşuna geç kalınca öyle bir anons yaptı ki, yolcular uçağı terk etmeye başladı.

ABD'de Austin-San Francisco seferini yapmaya hazırlanan United Airlines uçağının yolcuları, uçuşa beyzbol şapkası ve tişörtle gelip, "Kocamdan boşanıyorum. Kime oy verdiğiniz önemli değil. BBC'nin haberine göre,Trump da Clinton da yalancı" diye anons yapan pilotun tavırlarından korkuya kapılıp uçağı terk etti.

Olay Cumartesi öğleden sonra Teksas Austin-Bergstrom havaalanında yaşandı.
Adı açıklanmayan kadın pilot, uçağa geç geldi.

BU ANONSU YAPINCA

Üniforma giymeyen pilot, "Özür dilerim. Geç kaldım. Boşanıyorum da" dedi ve yolculara bu şekilde uçmasında bir sakınca olup olmadığını sordu.

Randy Reiss adlı bir yolcuya göre, uçaktakiler gülüşerek pilota onay verdiler. Ancak pilot daha sonra anonslarına devam edince uçaktaki hava değişti.

KİME OY VERDİĞİNİZ UMURUMDA DEĞİL

Pilot, "Kime oy verdiğiniz umurumda değil. Ben ikisine de vermedim. Çünkü ikisi de yalancı. Şimdi susacağım ve uçuşa geçeceğiz. Uçağı yardımcı pilot kullanacak. Merak etmeyin o bir erkek" deyince, 20 kadar yolcu güvenliklerinden endişe ettiklerini söyleyerek uçağı terk etti.

PİLOTUN AKIL SAPLIĞI YERİNDE DEĞİL

Pilotun akıl sağlığının yerinde olmadığını söyleyen bazı yolcuların çığlık attığı ve "Güvenliği çağırın" diye bağırdığı belirtiliyor.

Bunun üzerine pilot ve kabin ekibi değiştirildi ve uçak bir-buçuk saatlik gecikmeyle havalandı.

United Airlines, yolculardan özür diledi

İzlenme: 1694
Benzer Videolar