Akşener'den Erdoğan'a ' Ne işiniz var orada ? '

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, partisinin TBMM'de gerçekleştirdiği gurup toplantısında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik çok sert sözlerle yüklendiği konuşmasında diyanet işleri başkanı da hedefteydi.

 Konuşmasının başında Türklük ve geçmişi konusunda öne çıkan cümleler  kuran Akşener'in hedefinde Erdoğan vardı.

18 ADAMIZA HAYIRLI OLSUN DİYERCEK MİSİNİZ ?

Diyanetin başındaki zat 9 Kasım günü okunan Cuma hutbesinde Mustafa Kemal'e bir fatihayı çok gördü. Aynı gün kime vefa gösterdi biliyor musunuz? Fesli nasipsize müptezele. Buradan soruyorum Yunansitan tarafından işgal edilen 18 adamıza hayırlı olsuna gidecek misiniz? 

GİDECEK BAŞKA GÜN KALMADI MI

Oraya, o adamın bağlı bulunduğu dış merkezlere mesaj vermek için mi gittin? 

Türk Devletinin Cumhurbaşkanı fesli müptezelden tarih öğrenemez. İstiklal marşına küfreden adamdan tarih öğrenemez. Tarihi gel bizden öğren. 

BU DİYANET BAŞKANINI SİZE KİM ÖNERDİ

Sayın cumhurbaşkanı, o adamın danışmanlığına son verin. Fetö derneğine yöneticilik yapmış bir diyanet başkanını size kim önerdi? Terör örgütüyle ortaklık yapmış birisi ülkemizin diyanetinin başında olamaz. 

DİKKAT EDİN DİKKAT

Dikkat edin sayın Cumhurbaşkanım, dikkat.

Türkiye'nin kalkınmasının milletimizin huzur ve refah içerisinde olmasının önündeki en büyük engel millete sırtını dönen partilerdir. 

Milletimiz herşeyin farkında. 31 Mart'ta hem iktidara hem muhalefet partilerine kırmız kart gösterecek.

Beyefendi 1.dünya savaşının kutlamalarına katıldı aç kulağını iyi dinle Türkler için 1.dünya savaşı 9 eylülde bitmiştir. 

NE İŞİNİZ VAR ORADA ?

İstiklal Savaşı başlatan ve 1.dünya savaşını kabul etmeyen bir ülkenin temsilcisi olarak ne işiniz var orada? 

AĞA MİLLETLE EĞLENİYOR

Ağa milletle eğleniyor. Diyor ki refah seviyesi artmış millet sabah akşam et yemiş ve et fiyatları ondan artmış. Allahtan korkun be hayvanvılığı bitirdiniz. Millete şarbonlu et yedirdiniz. bakın tarım bakanı kişi başına yıllık et tüketimimiz 15 kilo diyor Avrupa'da bu rakam 80 kilo onlarda zam yok. 

3 GENÇTEN BİRİ İŞSİZ

Her 3 gençten birinin işsiz olduğu ülkede hangi refahtan bahsediyorsun. Öğünler eksilip lokmalar küçülürekn siz hangi sofralardasınız? Fransa kraliçesi Marie Antoinatte demişti ya "ekmek bulamazlarsa pasta yesinler" diye. Bunlar da öyle işte. 

İzlenme: 1293
Benzer Videolar