AKP'li Pancar Çiftçisi Fatih Portakal'a böyle seslendi

Ürettiği pancar satılan şeker fabrikasının yeni sahibi tarafından alınmadığı için kar altında kalan Kahramanmaraşlı çiftçi İsmet Özdemir tarlasında video çekerek Fatih Portakala'a seslendi.

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesine bağlı Hurman köyünde yaşayan İsmet Özdemir adlı çiftçi, kar altında kalan pancarının videosunu çekerek yayınladı.

YAYINLAYACAK BABAYİĞİT VAR MI?

"Bunu yayınlayacak bir babayiğit var mı?" diye sordu. Medya faresi haberine göre Fatih Portakal'a da seslenen çiftçi, "sadece umudum sensin öbürlerine göndersem boş yayınlamaz" diyerek FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'dan videosunu yayınlayarak sesini duyurmasını istedi.

YANDAŞA VERDİLER MAHVETTİLER

Şeker fabrikalarının özelleştirilmesinden sonra böyle sorunlar yaşadıklarını belirten çiftçi, bir yandaşa verdiler bizi mahvettiler diyerek özelleştirmeye tepki gösterdi.

AKP'YE OY VERDİM

Bundan önce AKP'ye oy verdiğini anlatan çiftçi "Ben şimdiye kadar AK Parti'ye oy verdim hiç şaşmadan oy verdim, gelsin de bundan sonra önümüzdeki seçimde sonra bu köyden bir tane oy çıkartsın bu çiftçilerden oy çıkartsın da göreyim." diyerek serzenişte bulundu.

İzlenme: 2206
Benzer Videolar