Akdeniz’de şiddetli fırtına uyarısı

Son dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü yarın gündüz saatlerinde Akdeniz'de 6 ile 8 kuvvetinde fırtına beklendiği bilgisini paylaşarak vatandaşları duyarlı olması...

Dün Antalya'nın turistik Kaş ilçesi ve çevresinde sera ve tarım alanlarına büyük zarar veren fırtına ve hortum felaketinin ardından bu gün yine kritik bir açıklama geldi. 

"DİKKAT EDİLMESİ " DENİLDİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yarın gündüz saatlerinde Akdeniz'de 6 ile 8 kuvvetinde fırtına beklendiği bilgisini paylaşarak vatandaşları duyarlı olması konusunda uyardı.

İŞTE O KRİTİK AÇIKLAMA

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün sitesinden yapılan uyarı bildirisinde şu ifadeler kullanıldı:

"Akdeniz'de yarın ilk saatlerden itibaren batı ve güneybatı, akşam saatlerinde Batı Akdeniz'de batı ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75km/sa) fırtına bekleniyor. Fırtınanın aynı gün son saatlere kadar etkili olacağı tahmin ediliyor."

10 Aralık 2018 Günün görüntülü haber özetleri 10 Aralık 2018 Pazartesi 22:29

10 Aralık 2018 Günün görüntülü haber özetleri

10 Aralık 2018 Son dakika haberleri Kılıçdaroğlu Akşener ittifak uzlaşması, Bahçeli Binali Yıldırım açıklaması, Çanakkale de kaza,Antalya da doktor boğuldu, İstanbul'da fabrika yangını, Yozgat'ta yangında çocuk öldü haberlerinden görüntülü özetler

Kaynak: İŞ DÜNYASININ ACI KAYBI Ünlü işadamı hayatını kaybetti

İzlenme: 1505
Benzer Videolar