Ahmet Hakan'dan " Halk Bankası " iddiası

Rahip Brunsen'ın serbest bırakılması ardından dikkatlerin toplandığı ABD'de tutuklu bulunan Halk Bankası Eski Genel Müdür yardımcısı hakan Atilla hakkında Ahmet hakan müthiş bir iddiada bulundu.

Erdoğan'ın " ABD ben ölmeden adam alamaz" sözlerinin ardından 9 ay sonra serbest bırakılan rahip Brunson yankıları devam ediyor. Trump'ın anlaşma yok demesine karşın Rahip karşılığında Halk Bankası Genel müdür yardımcısı Hakan Atilla'nın bırakılacağı iddiaları gündemden düşmek bilmiyor.

Hürriyet'in satışından sonra gazetedeki köşesini koruyan ender kişilerden olan Ahmet Hakan'ın büyük miktarda okur kaybetmesinin ardından sansasyonel yazılar yazmaya başladığı dikkat çekmişti. İşte hakan bu günkü yazısında yine sansasyon yartacak bir iddiada bulundu.

AHMET HAKAN  "TÜRKİYE'YE GETİRİLEBİLİR"

"ESKİDEN radyo ajanslarında falan şöyle bir habercilik jargonu vardı: “İyi haber alan kaynakların bildirdiğine göre...”

Kaynağımı sormayın.
Detay istemeyin.
“Ne zaman” demeyin.
Sadece şunu bilin yeter: İyi haber alan kaynaklardan aldığım bilgiye göre... Tıpkı bizdeki papazın uçağa bindirilip ABD’ye gönderildiği gibi... ABD hapishanelerinde tutuklu bulunan Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla, her an ABD’den uçağa bindirilip Türkiye’ye getirilebilir.

SAKIN ŞAŞIRMAYIN

Bugün yarın böyle bir gelişme yaşanırsa... Sakın şaşırmayın! Konuyla ilgili detaylar geldikçe paylaşacağım. Takipte kalın lütfen." 

(Yazının tamamını okumak için tıklayınız)

Kaynak Hürriyet

İzlenme: 1476
Benzer Videolar