Adıyaman'da Mescitteki Hırsız Kameraya Yakalandı

Adıyaman'da Mescitteki Hırsız Kameraya Yakalandı

Adıyaman'da bir vakfın mescidine namaz bahanesi ile giren Yakup H. sadaka kutusunu çalarken güvenlik kameralarına yakalandı.

A+A-

Adıyaman'da bir vakfın mescidinde bulunan sadaka kutusunu çalan hırsızlık şüphelisi güvenlik kameralarına yakalandı.

HIRSIZLIKTAN VE DOLANDIRICILIKTAN KAYDI ÇIKTI

Hırsızlık olayı, önceki gün Adıyaman Merkez Sıratut Mahallesi eski otogar arkasındaki bir vakfa ait mescitte meydana geldi. Hırsızlık ve dolandırıcılıktan kaydı olduğu öğrenilen ve son olarak Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir kişiyi dolandıran Yakup U. isimli şahıs vakfın mescidine namaz kılma bahanesiyle girdi. Mescitte bulunan sadaka kutusunu alan şahıs sadaka kutusunu kırarak içindeki bozuk paraları aldı.

YERİNDE OLMADIĞINI GÖRÜNCE

Vakfın çay ocağında görevli Davut Boybay, sadaka kutusunun yerinde olmadığını görünce durumu polise bildirdi. Polis ekipleri olay yerinde inceleme yaparken, güvenlik kameralarından şüphelinin daha önceden sabıkası bulunan Yakup U. olduğunu tespit etti. Polisler şahsın yakalanması için çalışma başlattı.

Davut Boybay, sadaka kutusunu kırılmış halde gördüğünü ve bunun üzerine polise bilgi verdiğini söyledi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

EŞKALİ BELİRLENDİ AMA YAKALANAMADI

(Ahmet Arslantaş/İHA)

 

Ekrem İmamoğlu'ndan Sosyal Medyayı Sallayan Video

Ekrem İmamoğlu'ndan Sosyal Medyayı Sallayan Video

Resmi olmayan verilere göre İstanbul’da büyükşehir belediye başkanı seçilen CHP’li Ekrem İmamoğlu, rap müzik eşliğinde bir klip yayınlayarak “İstanbul'a güneş doğdu. 16 milyon İstanbullu kazandı” mesajı verdi.

Fenerbahçe Ve Galatasaray Taraftarından İmamoğlu Sloganları

Fenerbahçe Ve Galatasaray Taraftarından İmamoğlu Sloganları

Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı, resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu için türbinleri ayağa kaldırdı tezahürat yaptı.

İlgili Haberler