Adıyaman'da 24 Öğrenci Hastaneye Kaldırıldı

Adıyaman'da 24 Öğrenci Hastaneye Kaldırıldı

Adıyaman'da, bir öğrencinin okula getirdiği civayı arkadaşları ile oynaması sonucu 24 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı

A+A-

Edinilen bilgilere göre, Adıyaman Merkez Türkiye Petrolleri Ortaokulunda okuyan bir öğrenci tarafından okula civa getirildi. 8. sınıf öğrencisi çantasından çıkardığı civayı arkadaşlarına göstererek oyun oynamaya başladı.

EVE GİDİNCE FENALAŞTI

Okul saati bitimi sonrası evlerine gelen öğrencilerden biri fenalaşarak ailesi tarafından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Burada civa zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi altına alınan öğrenci, sınıf arkadaşlarının da civayla oynadığını belirtmesi üzerine hastane yönetimi harekete geçti.

HASTANE YÖNETİMİ PANİK OLDU

Durum üzerine hastane yönetimi okul idaresi ile iletişime geçerek sınıfta bulunan bütün öğrencilerin hastaneye gelmesini istedi. Okul idaresi tarafından tek tek bilgilendirilen öğrenci velileri çocuklarını alarak hastaneye koştu. Mevcut 33 öğrencinin eğitim gördüğü sınıfta 24 öğrenci hastaneye getirilerek tedavi altına alındı. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER

(Cihan Kizir /İHA)

Çılgın bebeğinin yürek hoplatan görüntüleri

Çılgın bebeğinin yürek hoplatan görüntüleri

Bir AVM'de annesi alışverişe dalınca yürüteci ile bir tur atmak isteyen bebek direk yürüyen merdivenlere yönelir. Sonrası korkunç

Bikinili Rus kızına acımasız soğuk şaka

Bikinili Rus kızına acımasız soğuk şaka

Kamera şakalarından en acımasız olanını Rus arkadaş gurubunda bulunan bikinili güzel bir kıza yaşattılar . Nasıl mı?

İlgili Haberler