Adalara Bayram Akını İzdihamı

Adalara Bayram Akını İzdihamı

Kurban Bayramı'nda İstanbul'da kalan kent sakinleri ve yabancı turistler, adalara gitmek için Eminönü'nde büyük kalabalık oluşturdu

A+A-

Kurban Bayramı'nda İstanbul'da kalan kent sakinleri ve yabancı turistler, adalara gitmek için Eminönü'ne akın etti. Şehir hatları iskelesinden sık sık ek seferler yapıldığı ve vapurun kapasitesi üstüne kişi almayacağı duyurusu yapıldı.

Kurban Bayramı tatilini İstanbul'da geçirmek isteyen vatandaşlar sıcaklıklarında yükselmesi ile adalara gitmek için Eminönü'ne akın etti. Şehir hatlarında vatandaşlar adalar vapuruna binebilmek için uzun süre bekledi. Vatandaşların oluşturduğu insan seli havadan görüntülendi. Görüntülerde Eminönü Şehir Hatları Adalar İskelesi'nin önünde bekleyen vatandaşların yola kadar taşıp uzun kuyruklar oluşturduğu görüldü.

Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada'ya gitmek isteyen yerli ve yabancı turistler ise gördükleri yoğunluk karşısında şaşkına döndüler. Şehir Hatları Adalar iskelesinde vatandaşlara ek sefer yapılacağı anonsları verildi.

(Ahmet Faruk Sarıkoç/İHA)

 

 

Dev dalgalar binanın 3. katı balkonlarını böyle parçaladı

Dev dalgalar binanın 3. katı balkonlarını böyle parçaladı

İspanya'nın dünyaca ünlü Kanarya Adaları del Mar kasabasında oluşan dev dalgaların kıyıdaki binaların 3. katlarına kadar yükseldiği ve balkonları parçaladığı kayıt edildi.

Santorini'de inanılmaz bir otelin görüntüleri

Santorini'de inanılmaz bir otelin görüntüleri

Yunanistan'ın Ege'de ki en güzel adalarından biri olan Santori'de ki bu otel görenlerin ağızlarını açıkta bırakıyor.