Acı haber: 8 asker şehit, 13 asker yaralı

Tünellerden sızmaya çalışan teröristler havadan da vuruldu

Afrin'den yine üzücü haber geldi. Güvenlik güçleri ile teröristler arsında çatışma çıktı. Şehit ve yaralılar var.

TÜNELLERDEN SIZMAYA ÇALIŞIYORLAR

Afrin'den gelen son dakika haberine göre, güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada şehit ve yaralıların olduğu bildirildi. Kel Tepe'de tünellerden sızmaya çalışan teröristlerle yoğun çatışmaların sürdüğü belirtiliyor. Teröristlerin kaçış noktaları havadan da vuruldu.

Genelkurmay acı haberi açıkladı: 8 asker şehit, 13 asker yaralı

Zeytin Dalı Harekatı'nda Afrin kırsalında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma çıktı. 8 asker şehit oldu, 13 asker de yaralandı. Öte yandan, Kel Tepe'de tünellerden sızmaya çalışan teröristlerle yoğun çatışmaların sürdüğü belirtiliyor. Teröristlerin kaçış noktaları havadan da vuruldu.

DHA'nın haberine göre Afrin kırsalında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada şehit ve yaralıların olduğu bildirildi. Teröristlerin ateş altına alındığı bölgedeki yaralı askerler tahliye edilerek Hatay'daki hastanelere taşındı.

ATAK HELİKOPTERLERİ ALARMDA

Kel Tepe'de çok kalabalık bir terörist grubu tünellerden sızma girişiminde bulundu. Bölgede şiddetli çatışmalar devam ediyor. Savaş uçakları, ATAK helikopterleri teröristlerin kaçış noktalarını vuruyor. Bölgede çok sayıda tünel ağı olduğu, teröristlerin sızma girişimlerinde bulunduğu belirtiliyor.

İzlenme: 5083
Benzer Videolar