6 Yaşındaki Adem’in Yürek Yakan Ölümü

6 Yaşındaki Adem’in Yürek Yakan Ölümü

Antalya'da dayısının kullandığı kamyonet geri giderken 6 yaşındaki ilkokul 1. sınıf öğrencisi Adem Berat Deniz kamyonetin altında kalarak hayatını kaybetti.

A+A-

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dayısının kullandığı kamyonetin altında kalan 6 yaşındaki çocuk, hayatını kaybetti.

DAYISI FARKETMEDİ

Kaza, Ulukapı Mahallesinde bulunan Adem Berat Deniz'in dedesi Mustafa Ö.'ye ait evin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Özkan Ö., 07 LUG 50 plakalı kamyonet ile kamyonetin kasasında bulunan malzemeleri indirmek için geriye doğru giderken, kamyonetin arkasında bulunan yeğeni Adem Berat Deniz'i fark etmedi.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Kamyonet geri gittiği sırada 6 yaşındaki ilkokul 1. sınıf öğrencisi Adem Berat Deniz kamyonetin altında kalarak ağır yaralandı. Olayın ardından evin yanındaki okulda kazaya şahit olan bir öğretmen ve dayı Mustafa Ö. tarafından öğretmene ait araçla Manavgat Devlet Hastanesine götürülen talihsiz çocuğun yaşamını yitirdiği belirlendi. Dayı Mustafa Ö. jandarma tarafından hastanede gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olayı duyan mahalle sakinleri olay yerine ve hastaneye akın ederken, Adem Berat Deniz'in cansız bedeni cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

GEÇEN AY OTOBÜS DEVRİLMİŞTİ

 

Yeni trafik ceza miktarları belli oldu

Yeni trafik ceza miktarları belli oldu

Yeni trafik cezaları ve miktarları resmi gazetede yürürlüğe girdi. İşte cep yakacak o cezalar ve miktarları

6 Milyon araç sahibi için çok önemli gelişme

6 Milyon araç sahibi için çok önemli gelişme

Bu gün meclise sevk edilen kanun ve kanun hükmünde kararnameler içerisinde tam 6 milyon araç sahibini sevindirecek bir haber geliyor.

İlgili Haberler